Čarodějkám po 20 letech vyprchala kouzla: Jak vypadají a co dělají představitelé hlavních hrdinů dnes

Na začátku roku 2000 si televizní seriál Čarodějky získal velkou popularitu mezi diváky a stal se skutečně kultovním. Téměř 22 let uběhlo od premiéry první epizody.

Zdroj: youtube.com

Shannen Doherty

Zdroj: film.ru

Doherty má už 50 let. V roce 2015 jí byla diagnostikována rakovina prsu.

Herečku neustále podporuje její manžel, filmový producent Kurt Isvarenko, za kterého se provdala v roce 2011. Stal se třetím manželem herečky.

Zdroj: championat.com

Holly Mary Combs

Zdroj: film.ru

Herečka začala hrát v seriálu Čarodějky ve věku 25 let. V roce 2011 se herečka rozvedla se svým manželem Davidem Donoho, kterému porodila tři děti.

Zdroj: championat.com

V roce 2015 se Holly setkala s restauratérem Mikem Ryanem. V září loňského roku pár hrál skromnou svatbu a v jednom z rozhovorů Combs uvedla, že „má v úmyslu být s ním alespoň dalších 50 let.“

Herečka přibrala na váze kvůli změnám souvisejícím s věkem.

Alyssa Milano

Zdroj: film.ru

Milano byla slavná herečka už před seriálem Čarodějky, ale role její nejmladší sestry z ní udělala skutečnou hvězdu. Kromě herectví Alyssa zaznamenávala hudební alba a hostovala v televizních pořadech.

Nedávno v jednom ze svých rozhovorů herečka uvedla, že chodila na interrupci.

Zdroj: championat.com

„Byla to moje volba a myslím si, že to bylo naprosto správné. Abyste mohli vychovávat dítě, musíte dospět, a ve 20 letech jsem nevěděla, jak to udělat,“ řekla herečka.

Nyní vychovává syna a dceru se svým manželem.

Rose McGowan

Zdroj: film.ru

Pro McGowan byl seriál skutečným průlomem, ale po skončení natáčení ji měla neustálé problémy v osobním životě. Jediné manželství herečky s umělcem Daveym Dytalem trvalo dva roky a skončilo rozvodem.

Zdroj: championat.com

Nyní se herečka zřídka objevuje ve filmech a televizních pořadech. V 46 letech Rose radikálně změnila svůj vzhled a styl.

Brian Krause

Zdroj: film.ru

Krause hrál hlavní mužskou roli v tomto seriálu, který přinesl herci skutečný úspěch. Po skončení natáčení však Brian nikdy nedostal žádné zásadní nabídky.

Kvůli poklesu jeho herecké kariéry se u něj objevily problémy s alkoholem. Ale postupem času dokázal přestat pít alkohol a vrátit se ke zdravému životnímu stylu.

Julian McMahon

Zdroj: film.ru

Posledních 17 let byl herec ve vztahu s Kelly Panyagua. V roce 2014 se pár oženil. Julian se nadále objevuje ve filmech a televizních seriálech, ale hraje hlavně vedlejší role.

Zdroj: championat.com

PSALI JSME: JAK O 20 LET POZDĚJI VYPADÁ POHLEDNÝ DÉMON COLE Z ČARODĚJEK

PŘIPOMÍNÁME: „JÁ JEŠTĚ NECHCI BÝT ODEPSANÁ. MÁM V SOBĚ TOLIK ŽIVOTA,“ PROMLUVILA SHANNEN DOHERTY O RAKOVINĚ VE ČTVRTÉM STÁDIU

Share