Byli ve 4. třídě, když dal důležitý slib své kamarádce s Downovým syndromem: Po letech chlapec dodržel slovo

Jako děti byli Ben Moser a Mary Lapkowitz nejlepšími přáteli. Děti se ve druhé třídě spřátelily. Veselý, energický a usměvavý malý chlapec se vždy staral o dívku s Downovým syndromem.

Dítě sledovalo, aby ostatní děti neurazily jeho kamarádku. A ve čtvrté třídě, když viděl, jak hezký jde jeho starší bratranec na ples, Ben slíbil Marii: v budoucnu na tuto událost půjdou společně!

Zdroj: findimindi.ru

V průběhu let se cesty dětí rozcházely. Ben šel do jiné školy, kde se stal členem místního fotbalového týmu. Ukázalo se, že s tímto sportem souvisí i Maryin osud. Otec dívky, učitel matematiky, ve volném čase trénoval tým její školy a holčička ráda pomáhala svému rodiči.

Zdroj: findimindi.ru

Mary a Ben se znovu setkali po fotbalovém zápase. Když poznal svou kamarádku z dětství, ten chlap nešel kolem. Naopak, v hlavě mladého kluka plavala slova starého slibu. Při odrazu se Ben rozhodl a jednoho krásného dne se objevil na prahu domu Marie s velkým počtem balónků!

Zdroj: findimindi.ru

Dívku překvapilo pozvání na ples. Ona sama původně myslela, že půjde na dovolenou s přáteli. Benovo milé překvapení přišlo právě včas!

Zdroj: findimindi.ru

Když se dozvěděli, že se takový pár objeví na plese, přišla tam i učitelka ze základní školy, která tyto děti kdysi učila. Žena byla potěšena, že viděla Mary a Bena spolu. Učitelka vzpomíná: jednou nazvala tuto dívku slunečním paprskem, protože „byla jako slunce v naší třídě“.

Zdroj: findimindi.ru

Celý večer se Ben, stejně jako před mnoha lety, staral o kamarádku a dával pozor, aby se vždy usmívala. Ten chlap se však nyní neměl čeho bát. Neobvyklý pár se stal skutečným vrcholem večera. Mary byla šťastnější než kdy jindy!

Zdroj: findimindi.ru

Tom, bratr dívky, později napsal, že Benův vzhled na jejich verandě oživil jeho víru v lidstvo. Ten chlap se svým nezištným a upřímným jednáním skutečně ukázal příklad mnoha lidem po celém světě!

Myslím si, že Benovi rodiče by měli být na takového syna hrdí. Ten chlap nepodlehl předsudkům veřejnosti a své přátelství nesl dobrých deset let…

Sdílejte tento příspěvek o skutečném muži se svými přáteli!

PSALI JSME: ŠKOLÁK POSLAL CHUDÉ DÍVCE Z FILIPÍN DÁREK: ON SAM ANI NETUŠÍL, CO SE ZA 14 LET STANE

PŘIPOMÍNÁME: FARMÁŘ NAŠEL PODEZŘELÁ ČERNÁ VEJCE: NÁSLEDNĚ HO PŘEKVAPILO, CO SE Z NICH VYLÍHLO

Share