Babička si koupila gauč a když se podívala dovnitř, běžela na policii: ještě jeden důvod, proč nekupovat použité věci

Shirley McNally je 82letá obyvatelka anglického města Harlow v Essexu,která v roce 2020 koupila hezkou pohovku prodávanou na Facebooku.

„Viděla jsem fotku gauče a pomyslela jsem si: Ach, on je skvělý. Myslím, že si ho koupím,“ prozradila Shirley.

Shirley McNally / Zdroj: medialeaks.ru

Podle ženy prodali nábytek dva muži v dodávce. Okamžitě se jí zdáli trochu podezřelé, ale Shirley se rozhodla, že nebude dávat jejich vzhledu význam.

Shirley za nábytek zaplatila 180 liber (zhruba 5,5 tisíc korun) a velmi si ho užívala, až když přijel její vnuk Keenan a řekl co si myslí o té pohovce, žena se rozhodla ho prodat.

Pohovka, kterou paní McNally koupila / Zdroj: medialeaks.ru

Žena našla kupce za pár dní a rozhodla se před prodejem trochu osvěžit nábytek. Během vydávaní však cítila uvnitř čalounění něco pevného. Pak babička začala doufat, že je to nějaká drahá věc.

„Položila jsem ruku na polštář a cítila něco pevného. Bylo to jako peněženka a já si pomyslela: to je štěstí!“, komentuje paní McNally.

Není žádným tajemstvím, že někteří dělají skrýš v pohovce. Paní McNally naděje, že by tam mohlo být něco cenného, se však rychle vypařily, když místo pokladu vytáhla obrovskou mačetu. Byla to přesná kopie té mačety, co Sylvester Stallone nosil ve čtvrté části filmu o Rambovi.

„Kdo ví, na co si tu mačetu využíval někdo jiný? Představte si, kdybych ten gauč prodala a nechala ji tam.“

Shirley McNally / Zdroj: medialeaks.ru

Aniž by věděla, co dělat s nechtěně najednou zbraní, paní McNally zavolala policii. Tam ji instruovali a vysvětlili, že by měla mačetu předat na policejní stanici.

Shirley McNally / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: PASTEVECKÝ PES ZTRATIL SLUCH A SKONČIL V ÚTULKU. NOVÍ MAJITELÉ BYLI SCHOPNI MU POMOCT

PŘIPOMÍNÁME: CO O VÁS ŘÍKÁ POSLEDNÍ ČÍSLO VAŠEHO ROKU NAROZENÍ

Share