Babička nahlédla do nové matrace a bylo tam dvojité dno: Když uviděla, co bylo uvnitř toho druhého, utíkala pro pomoc

Syn koupil starší matce jako dárek matraci, ale ukázalo se, že má dvojité dno (doslova). Při pohledu pod čalounění si babička uvědomila, že někdy hodně neznamená dobře.

Postel/Zdroj: medialeaks.ru

Když se třicetiletý Jay Bannon rozhodl koupit ortopedické lůžko pro svou matku ve společnosti Furniture Scotland, muž si myslel, že je to perfektní dárek. Jeho matka měla opravdu ráda dárek a dala si do svého pokoje novou matraci.

„Všechno bylo v pořádku, ale pak si moje matka začala stěžovat, že se na její tváři a těle začaly objevovat stopy po kousnutí hmyzem,“ – řekl Jay.

Matrace/Zdroj: medialeaks.ru

Zpočátku si babička myslela, že má v pokoji v noci hmyz, protože spí s otevřeným oknem. Několik nocí strávených v ložnici se zavřenými okny však ukázalo, že příčinou bylo něco jiného.

„Pokračovala probouzet se s nevysvětlitelnými stopami na těle,“ vysvětlil Jay.

Žena si brzy všimla díru v podšívce matrace. To, co viděla, ji strašně překvapilo.

„Nová matrace byla pokryta čerstvým filcem a uvnitř byla plesnivá a velmi špinavá matrace se spoustou štěnic domácích.“

Hmyz/Zdroj: medialeaks.ru

Po incidentu Jay podal stížnost na společnost a požadoval, aby zaplatili za dezinfekci domu a také zaplatili náhradu škody. Společnost Scotland Scotland uvedla, že o vadě zboží nevěděla.

„Obchodujeme posledních osm let a nikdy jsme o takové věci neslyšeli. Ukončili jsme výrobu a jsme připraveni vyhovět všem zákazníkům, kteří se nacházejí v nepříjemné situaci.“

PSALI JSME: NEJÚČINNĚJŠÍ ZPŮSOB ČIŠTĚNÍ MATRACE: ZBAVTE SE SKVRN A PACHŮ

PŘIPOMÍNÁME: MALÉ KOTĚ VS. VELKÝ PES: KOTĚ VYHÁNÍ PSA ZE MĚKKÉ MATRACE A PES NEMŮŽE ODOLAT JEHO KOUZLU

Share