Američanka porodila v 57 letech dvojčata: jak dnes žijí a vypadají matka a její šestnáctileté děti

Američanka Aleta St.James se zamyslela o porodu dítěte až když už si udělala úspěšnou kariéru. Tedy jí bylo jíž za 50 let.

Aleta St.James / Zdroj: nydailynews.com

Samozřejmě že otěhotnět se nepodařilo hned na první pokus, tak Aleta strávila několik let pokusy o dlouho očekávané dítě. A když už jí bylo 57 let, žena konečně porodila, a ne jedno miminko, ale hned dvě: chlapce a holčičku.

Aleta St.James se svými dětmi / Zdroj: nydailynews.com

Po porodu maminka se svými dětmi se přestěhovala do New Yorku, kde vlastně žijí dodnes. Se všemi mateřskými povinnostmi se žena vypořádala sama, protože neměla manžela. Někdy to bylo těžké.

Aleta St.James / Zdroj: nydailynews.com

Od té doby uplynulo již 16 let. Dnes je Aletě 72 let, její děti jsou nyní teenagery, již dospělými a samostatnými.

Ve svých letech žena vypadá a cítí se skvěle.

Má spoustu sil, aby se zabývala dětmi, prací a prostě vedla plnohodnotný život.

Aleta St.James se svými dětmi / Zdroj: nydailynews.com

Její děti, Francesca a Jian, vypadají také šťastně. Na fotografiích jsou radostné a veselé, objímají maminku. Je vidět, že zralá žena přistoupila k mateřství se vší vážností.

Aleta St.James se svými dětmi / Zdroj: nydailynews.com

Při pohledu na Aletu a její děti, přichází myšlenka, že pozdní porod dnes už není tak hrozný, protože moderní ženy stále později stárnou, a je to přece jen promyšlené rozhodnutí.

PSALI JSME: ANNA SLOVÁČKOVÁ PŘEKVAPILA FANOUŠKY SVOU NOVOU BARVOU VLASŮ A RADIKÁLNĚ ZMĚNILA VZHLED: “CHCI UŽ NECHAT TU ŠEDIVOU ANČU VE SKŘÍNI“

PŘIPOMÍNÁME: TOTO VIDEO INSPIRUJE K PÉČI O VAŠI OSOBNÍ HYGIENU: ORANGUTAN SANDRA ZAČALA MYT RUCE, PROTOŽE TAK DĚLALI PEČOVATELE

Share