Test byl negativní a žena ho rozhodla vyhodit: když ale pes vytáhl test z odpadkového koše a přinesl ho majiteli, tak zachránil život

Mladá matka z Velké Británie tvrdí, že její neuvěřitelně intuitivní pes ji upozornil na to, že je těhotná, a poté ji a její nenarozené dítě zachránil.

Zdroj: findimindi.ru

Alhanna Butler a její manžel Ricky vyhodili těhotenský test, který považovali za „negativní“. Když se však vrátili domů, zjistili, že jejich pes Akita Keola vytáhl test z odpadkového koše, jako by se jim snažil ukázat, že test byl „pozitivní“.

Když 21letá budoucí matka z Doncasteru začala během těhotenství pociťovat bolesti zad, lékaři u ní nenašli žádnou patologii a poslali ji domu.

Alhanna tvrdí, že Keola věděla, že s ženou něco není v pořádku, protože neustále kňučela a dívala se na ni jako „Hachiko“ z filmu.

Když se žena přesto rozhodla znovu jít do nemocnice, ztratila vědomí a mohla zemřít.

Alhanna byla hospitalizována a okamžitě odeslána na jednotku intenzivní péče. Bylo zjištěno, že je rezistentní na antibiotika. Infekce, kterou byly infikovány obě ledviny ženy. Lékaři říkají, že kdyby se k nim dostala o něco později, s největší pravděpodobností by to nepřežila.

Video ženy, na které děkuje svému psovi Keolovi za záchranu jejího a 13týdenního dítěte Lincolna, se stalo velice populárním na sociálních médiích a získalo téměř 4,5 miliony zhlédnutí.

Alhanna, která pracuje jako pomocná sestra, říká: „Absolutně nepochybuji o tom, že Lincoln a já bychom dnes nebyli naživu, kdyby nebylo Keoly.“

Zdroj: findimindi.ru

„Moje máma mi zavolala a řekla: „Poslouchej svého psa, snaží se ti něco říct.“ Ukázalo se, že měla naprostou pravdu a zachránila mi život,“ říká žena.

25letá Alhanna a její manžel Rikki se rozhodli, že chtějí získat japonského psa Akita, když se dozvěděli, že tito psi jsou velmi inteligentní. V červnu 2014 šli k místnímu chovateli psů a vrátili se se štěnětem. Pár věří, že si je „vybrala“ sama Keola.

Osm měsíců se pár pokoušel otěhotnět, ale nic nefungovalo.

Zdroj: findimindi.ru

Alhanna říká:

„Všechny testy byly negativní. Jednoho dne jsem vyhodila další negativní test a já a můj manžel jsme šli nakupovat. Když jsme se vrátili, viděli jsme, jak Keola vytahuje z koše těhotenský test. Nikdy předtím se ani nedotkla popelnice, takže to bylo všechno velmi zvláštní. Seděla vedle testa a zdálo se, že se nám snaží něco říct.

Následujícího dne jsem si koupila dražší test a ukázalo se, že jsem ve druhém týdnu těhotenství.

V 18. týdnu těhotenství se Alhanna cítila špatně!

Zdroj: findimindi.ru

Nakonec bolesti zad byly tak silné, že Alhanna šla do nemocnice.

Gynekolog, který ji vyšetřoval, uvedl, že je s ní vše v pořádku a bolesti vznikají kvůli tomu, že má úzkou pánev a její tělo se obtížně přizpůsobuje těhotenství.

„Nikdo nechápal, jak jsem zlá, ale Keila to cítila. Neustále kňučela a já jsem nemohla pochopit, proč to dělá, “říká žena.

Zdroj: findimindi.ru

Když Alhanna konečně poslouchala Keolu a šla do nemocnice, omdlela přímo na chodbě. Okamžitě byla poslána na intenzivní péči a další dva týdny bojovali lékaři o její život.

K léčbě Alhanny museli lékaři v laboratoři vytvořit nové antibiotikum, protože konvenční léky jí nepomohly. Celkově žena strávila v nemocnici více než měsíc.

Později přesvědčila lékaře, aby ji na pár hodin nechali jít domů, aby se Keola mohla ujistit, že je v pořádku. Její manžel Ricky natočil tento neuvěřitelný okamžik setkání se psem a majitelkou.

Alhanna lituje, že svého psa neposlouchala od samého začátku.

PSALI JSME: SENIORKA Z OSTRAVY ZAPOMNĚLA NA STO TISÍC KORUN A VYHODILA JE Z OKNA

PŘIPOMÍNÁME: MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ PŘIPRAVUJE DALŠÍ TABULKY: BUDE SE JEDNAT O DOPLNĚK K PES

Share