16 krasobruslařek ohromily diváky překvapivě náročnou technikou : Video získalo skoro 500 tisíc zhlédnutí

Team Surprise vznikl v osmdesátých letech a je nejúspěšnější v krasobruslařské komunitě. Jejich choreografie v kombinaci s jedinečným výběrem klasické hudby činí jejich výkony neuvěřitelně působivé.

Team Surprise / Zdroj: YouTube

Se sídlem ve Švédsku, tým zůstává úspěšný ve sportu po dobu 35 let. Zde se ukazuje jejich vysoce kvalifikovaný výkon z mistrovství světa v roce 2012.

Team Surprise / Zdroj: YouTube

Každá dívka vystoupila na led v černém oblečení s akcenty jiné barvy. Všichni jsou oblečeni do černých tunik s dlouhými rukávy a elegantních černých sukní. Akcentní barvy zahrnují červenou, oranžovou, fialovou, modrou, oranžovou a růžovou. Vypadá to, jako by se na ledě objevila duha.

Team Surprise / Zdroj: YouTube

Ještě předtím, než Team Surprise může začít, potlesk se stává hlasitějším a hlasitějším, zatímco se stále vyrovnávají. Choreografie Team Surprise je vynikající a dynamická.

Team Surprise / Zdroj: YouTube

Oddanost, píle a praxe, kterou potřebujete k tomu, abyste se naučili bruslení, je jistě časově náročná. Je třeba dosáhnout harmonie a synchronicity, aby bylo možné provádět pečlivé a půvabné bruslařské cvičení.

Team Surprise / Zdroj: YouTube

Ať je to jakkoli, vyžaduje to hodně práce, ale hlasitý potlesky diváků činí těžkou nepřetržitou práci zcela oprávněnou.

PSALI JSME: KRASOBRUSLAŘI PŘEDVEDLI SYNCHRONNÍ TANEC POD PÍSEŇ BOHEMIAN RHAPSODY: VIDEO ZÍSKALO SKORO 1,5 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ A OBDIV VEŘEJNOSTÍ

PŘIPOMÍNÁME: TITO SOUROZENCI BRUSLILI TAK, ŽE PUBLIKUM SE DLOUHO NEMOHLO UKLIDNIT: VIDEO ZÍSKALO SKORO 2 MILIONY ZHLÉDNUTÍ

Share