Když rodiče přinesli adoptované dítě domů, jejich dcera začala plakat: Rodiče byli zmatení

Reigen a Harper Pruit měli velkou radost, když se dozvěděli, že jejich rodina bude mít další dítě. Jim si bylo umožněno adoptovat dívku – již třetí adoptované dítě.

26. července 2017, po 10 měsících čekání, Kacy a Shane konečně přinesli své nové dítě domů. A 11letá Reigen nedokázala zadržet slzy, když poprvé uviděla svou novou sestru.

Zdroj: apost.com

První setkání dětí bylo zachyceno na videu. Při pohledu na matku Reigen okamžitě vykřikla: „Co je to za vtip?“

Zpočátku byla dívka šokována tím, co se děje, a pak najednou začala plakat radostí: byla velmi ráda, že se setkala se svou novou sestrou.

Zdroj: apost.com

Dítě se stalo sedmým dítětem v rodině Pruit. Podle ABC News Reigen a Harper se těšili na tuto událost po dobu 10 měsíců.

„Neustále se mě ptali, jestli nám už zavolali, a kdy bude náš bratr nebo sestra konečně doma“, řekl otec pro ABC.

Zdroj: apost.com

Od začátku chtěli malou sestřičku.

V červenci 2017 konečně zavolali adopční agentuře a uvedli, že si rodiče mohou své dítě vzít příští ráno domů. Rodiče se rozhodli, že o tom svým dětem nic neřeknou.

Zdroj: apost.com

Brzy ráno šli do agentury a o pár hodin později už byli doma. Shane se rozhodl natočit vše na videokameru a záznam, který ten den vytvořil, se brzy stal virálním na Twitteru a získal více než 1,4 milionu zhlédnutí.

Video si brzy získalo nesmírnou popularitu po celém světě. Doufejme, že toto video přiměje každého přemýšlet o adopci dítěte.

PSALI JSME: KTERÉ Z TĚCHTO DĚTÍ SE VÁM LÍBÍ NEJVÍCE: VÝBĚR POVÍ O VAŠICH SKRYTÝCH TOUHÁCH

PŘIPOMÍNÁME: HOLČIČKA A JEJÍ STRÝC SE STALI HVĚZDAMI INTERNETU: NENÍ MOŽNÉ SE NEZASMÁT PŘÍ POHLEDU NA NĚ

Share