54letý muž řekl, co se mu nelíbí v starších ženách

Můj manžel má kamaráda, který je mladší, je mu 54. Už nejsou spolu se svou manželkou asi 10 let a stálé je svobodný. Nijak nespěchá, aby se oženil, říká, že není tak snadné najít slušnou dámu.

Žena/Zdroj: dushevno.net

Pro život chce starší dámu, ale dosud nenašel svou lásku.

A řekl, že je naštvaný a odpuzován staršími ženami. Bylo pro mě velmi zajímavé dozvědět se o tom od manžela.

Neštěstí a břemeno. Ten kamarád říká, že mezi ženami od 40 do 45 let je spousta nešťastných žen, které se hodně stěžují, mají spoustu problémů, nevědí, jak žít pro sebe, neustále řeší problémy dětí nebo příbuzných.

Neupravený vzhled. Každý má svůj vlastní vkus, ale ten kamarád věnuje pozornost jenom štíhlým ženám. Málokdo sportuje a po 45 letech má vytáhlou postavu. Málo dobře upravených žen, které o sebe vždy starají a mají dobrý vkus na oblečení.

Nechtějí se rozvíjet. Navzdory skutečnosti, že dnes existuje spousta dostupných způsobů rozvoje, mnoho dospělých žen má omezený rozsah zájmů a nechtějí se rozvíjet, učit se něco nového.

Zájmy mnoha dam jsou primitivní – peníze, oblečení, televizní seriály… Nečtou knihy, nemají rádi umění, nehledají nové znalosti a dovednosti.

Žena/Zdroj: youtube.com

Bohužel, když se dívám na některé ženy, musím s ním souhlasit. Starší ženy si často stěžují, že nejsou žádní normální muži, ale většina z nich není připravena splnit úroveň tak hodných mužů. Doufám, že má štěstí a potká tu, kterou hledá.

PSALI JSME: POPRVÉ ZA 30 LET SE ŽENA DOSTALA DO KOSMETICKÉHO SALONU I PŘES ZÁKAZ JEJÍHO MANŽELA: VÝSLEDEK BYL ÚŽASNÝ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA SE PROVDALA ZA MUŽE Z AFRIKY A PORODILA MU ČTYŘI DĚTI, KTERÉ ZDĚDILY VEŠKEROU KRÁSU DVOU NÁRODŮ: JAK DNES ŽIJE TENTO PÁR

Share