„Dítě bylo velmi hubené a nemělo prakticky žádné svaly“: Žena si adoptovala chlapce, kterého všichni odmítli. Jak vypadá po roce života v nové rodině

Tento příběh ohromil celý svět. Žena se rozhodla adoptovat nemocného chlapce, kterého dokonce odmítli i lékaři.

Dokázala mu dát naději a víru ve šťastnou budoucnost. Obecně platí, že musíte vzdát hold lidem, kteří si adoptují děti, proto musejí mít hodně trpělivosti a síly. A rodiny, které berou děti s tělesným postižením, jsou jen vrcholem dobra!

Priscilla Morse žije v USA a je aktivním uživatelkou sociálních sítí. Jednoho dne narazila na příspěvek o nemocném chlapci, kterého si nikdo nechtěl adoptovat.

Právě mu bylo sedm let, ale celý život strávil v nemocnicích. Měl vážné zdravotní problémy: mozkovou obrnu, skoliózu a výrazné zpoždění vývoje.

V tomto příspěvku si o něm žena přečetla krátkou informaci. Bylo tam řečeno, že jeho biologičtí rodiče dítě téměř nekrmili, nevěnovali mu pozornost a zcela ho ignorovali.

Zdroj: laykni.com

V té době už měla Priscilla děti: její dvě děti a adoptovanou dívku.

Žena se trochu zamyslela, a přesto se rozhodla, že má dost lásky a péče o další dítě. Během několika dní už byla Priscilla a její manžel v adopčním centru.

Později adoptivní rodiče řekli, že když uviděli Ryana, byli šokováni. Dítě vypadalo jako kostra a skoro se nemohlo hýbat.

Zdroj: laykni.com

„Dítě bylo velmi hubené a nemělo prakticky žádné svaly.

Nedokázala jsem si ani představit, že je všechno tak špatné,“ vzpomíná žena.

Život chlapce visel prakticky na vlásku a noví rodiče ho vzali na kliniku Vanderbilt v USA.

Lékaři museli dítě krmit speciální hadičkou a kapátkem. A po dvou týdnech léčby mohlo být dítě převezeno do nové rodiny.

Zdroj: laykni.com

Uplynul rok, váha chlapce se vrátila k normálu, pomalu se učí mluvit a už dělá pokroky. Ryan se hodně usmívá a rád komunikuje s ostatními dětmi. A Priscilla říká, že téměř nikdy nepláče.

Zdroj: laykni.com

Zdroj: laykni.com

Pouze díky lásce, péči a úsilí adoptivních rodičů se dítě začalo zotavovat. Zbytek dětí v rodině je také velmi šťastný se svým bratrem, hrají si s ním s potěšením, čtou mu a věnují mu velkou pozornost.

Zdroj: laykni.com

Share