Tato žena se svým vzhledem nikdy nebyla spokojena: rozhodla se na plastiku, a stala se z ní kráska

Pamela se narodila v americkém státě Louisiana. Vychovává dvě děti a chce pro ně být dobrou matkou. Pamela nutně potřebuje plastiku, má velký nos, vrásky, porézní a nesjednocenou pleť.

Zdroj: readme.group

Když byla Pamela mladá, byla velmi hezká.

Zdroj: readme.group

Vdala se a porodila dvě krásné děti. Potom se u ní rozvinulo vzácné onemocnění, které vyvolalo zánětlivé procesy na tváři.

Zdroj: readme.group

Zhoršení nastalo po porodu druhého dítěte. Pamela byla velice nešťastná, jelikož taková nemoc postihuje většinou muže po čtyřicítce.

Zdroj: readme.group

Pro Pamelu byl každodenní život velice obtížný. Nikam nechodila a doma se dokonce vyhýbala zrcadlům. Na veřejnosti si na ni často ukazovali a ptali se na netaktní otázky.

Nakonec se Pamela rozhodla obrátit na populární pořad, který se specializoval na změnu vizáže. Experti v pořadu s proměnou Pamely souhlasily a poskytli ji zcela zdarma.

Zdroj: readme.group

Po několika měsících se Pamela nedala poznat. Proměnila se ve skutečnou krásku. Lékaři odstranili přebytečnou kůži a provedli několik laserových operací.

Všechny nedokonalosti na Pamelině tváři lékaři vyrovnali pomocí výplní. Některé nedokonalosti samozřejmě zůstaly, ale Pamela je dokázala skrýt pomocí dobře zvoleného make-upu.

Zdroj: readme.group

Pamela prostě vypadá úžasně! Nyní se nemusí schovávat před ostatními. Pokud Pamela bude o sebe řádně pečovat, je zcela vyloučena recidiva.

Plastické operace změnily nejen vzhled Pamely, ale celý její život. Pamela rozhodně učinila správné rozhodnutí, že se obrátila na odborníky z pořadu!

Zdroj: readme.group

Toto je důkaz že se plastická operace povedla.

Share