„Vykašlala se na mě i celá Ulice“: Proč Zdena Hadrbolcová oslavila 85. narozeniny sama

Herečka a scenáristka Zdena Hadrbolcová oslavila ve středu 13. července 85. narozeniny. Ten den však strávila sama a nikdo jí nepogratuloval, zapomněli na ni i její kolegové. Píše o tom web Blesk.cz.

Herečka hraje v seriálu Ulice od roku 2005, má roli pekařky Růženy Habartové. „Nikdo mi nepopřál, a dokonce se na mě vykašlala i celá Ulice,“ řekla pro Aha! Zdena Hadrbolcová.

Zdena Hadrbolcová a Jaroslava Obermaierová / Zdroj: TV Nova

Jaroslava Obermaierová hraje v seriálu její kamarádku Vilmu Nyklovou. Oslavenkyně si postěžovala, že ani její seriálová kamarádka nezvedla telefon.

Hadrbolcová nemá děti, takže nemá ty blízké, kteří by jí chtěli pogratulovat. Zůstala sama, protože její partner zemřel.

Zdena Hadrbolcová / Zdroj: Blesk.cz

„Jsem už stará a nikoho nezajímám,“ dodala Zdena Hadrbolcová. Byla ale ráda, že si redakce Aha! vzpomněla na její narozeniny. Podle ní to bylo velmi milé a byla vděčná.

Stěžovala si i na svůj život, že má smůlu a má problémy se srdcem. Navíc už téměř nemůže chodit, nečte a nekouká na televizi. „Jsem ubožák. Není mi pořád dobře,“ nechala se slyšet herečka.

Zdena Hadrbolcová / Zdroj: youtube.com

Už nechce nic dělat a nestydí se za to, protože celý život tvrdě pracovala. Dodala, že by ráda dohrála svou roli v seriálu Ulice, ale víc hrát nechce, už nemá síly.

PSALI JSME: „NENÍ MI VŮBEC DOBŘE“: MARIE ROTTROVÁ PROMLUVILA O ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMECH. CO SE ZPĚVAČCE STALO

PŘIPOMÍNÁME: „NAKYNULA JSEM JAKO KNEDLÍK“: PETRA JANŮ SE VÝRAZNĚ ZMĚNILA A NELÍBÍ SE JÍ, JAK VYPADÁ

Share