Věk není překážkou pro tance: Tento starší pár to stoprocentně potvrdil a sklidil ohromné ovace

Buďte opatrní přátelé! Naše dnešní video vás může motivovat, abyste se začali tancovat!

Pár/Zdroj: iqformat.live

Předpokládá se, že taneční kariéra je velmi podobná fotbalové kariéře, tanečníci odcházejí do důchodu brzy jak fotbalové hvězdy!

Ale když jsou tance v duši, tak doprovázejí člověka celý život!

Dnešní video je živé potvrzení! Hlavními postavami videa jsou úžasný taneční pár Michael Garland, 68 let a 69letá Carol Constant. Dokázali, že věk není překážkou pro vaše oblíbené tance!

Kdysi tento pár zářil na Texas State Dance Championship! Dokážete si představit, k čemu se tito dva dostali ve věku 20 let, pokud jsou v 70 letech stále takhle tancují?

Když se video tohoto tance dostalo na síť, nejpopulárnější komentář zněl: „Přihlásím se na taneční klub, chci také udělat ze svých vnoučat důvod k hrdosti na 70!“

Tanec je jak fyzická aktivita, která ve stáří tak chybí, tak komunikace, která se také zmenšuje, a emoční vazby s partnerem a potěšení ze samotného pohybu.

Společně to dává úžasný účinek a zpomaluje proces stárnutí. Hlavní věc, na kterou lékaři varují, je zvolit správnou zátěž a nehnat se do tanců, jako do vířivky s hlavou.

Sdílejte toto zajímavé video se svými přáteli, dejte jim také vědět!

PSALI JSME: CHTĚL SE JEN POBAVIT: „SNĚŽNÝ“ TANEC MUŽE SE STAL VIRÁLNÍ

PŘIPOMÍNÁME: DCERA S MAMINKOU ZVEŘEJNILY TANEC: VIDEO ZÍSKALO VÍCE NEŽ 6 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ A NE KAŽDÝ DOKÁŽE ODHADNOUT, KDO Z NICH JE RODIČ, A KDO DÍTĚ

Share