Chlap podváděl dívku a opustil ji. O pět let později dostala dopis od svého bývalého s vysvětlením a zjistila skutečný důvod jeho činu

Dívka dostala dopis od svého bývalého s vysvětlením.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pravděpodobně se z takových příběhů rodí hollywoodské melodramy, které si pak podmaní svět. Ale scénář pro tuto zápletku napsal sám život. Dívka ze Spojených států jménem Karen se podělila o své pocity.

Karen a Mark žili v sousedních domech a byli kamarádi od dětství. Ve škole seděli u jednoho stolu a u vyšších ročníků si uvědomili, že jejich vztah je víc než přátelství. Rozhodli se společně jít na vysokou školu.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Všechno se stalo tak, jak zamýšleli. Šli na vysokou školu ve stejné skupině a brzy se sešli pod stejnou střechou. O pár let později Mark požádal o ruku Karen.

Pár se začal připravovat na svatbu, ale Karen si stále častěji začala všímat, že se jí Mark vyhýbá, a jeho pohled se po celou dobu mračil.

Jednoho dne se vrátila domů, ale Mark doma nebyl. Ani jeho věci nebyly. Nikdo z přátel nedokázal zjistit, kam ten chlap odjel, a jeho rodiče už nebyli naživu. Doma byla jen poznámka, ve které Mark řekl, že miluje jínu a popřál Karen štěstí.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Karen upadla do deprese, a dokonce potřebovala pomoc profesionálního psychologa, aby se vyrovnala se svými pocity. S velkými obtížemi přežila toto. Po chvíli se dívka dokázala zamilovat a vdát. Její manžel byl velmi starostlivý, páru se narodila dcera.

Pět let poté, co její bývalý zmizel, dostala od něj dopis.

Ukázalo se, že Markovi byla v poslední fázi diagnostikována rakovina mozku. Nádor byl neoperovatelný a chlapci zbývalo jen několik měsíců života. Když to Karen četla, vzpomněla si, že Mark trpěl silnými bolestmi hlavy.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Muž se rozhodl: zpráva, že se zamiloval do jiné, ​​bude méně zlá než jeho bolestivá smrt před jeho milovanou. Zároveň nechtěl odejít do jiného světa, protože věděl, že ho jeho přítelkyně považuje za darebáka. Napsal proto tento dopis a požádal kamaráda, aby ho za pár let poslal Karen.

Mark požádal o odpuštění v dopise za svůj čin, řekl, že Karen velmi miloval a přál si její štěstí.

PSALI JSME: ABSOLVENT POZVAL NA MATURITNÍ PLES NE PŘÍTELKYNI, ALE SVOU MATKU: PROČ SE TO ROZHODL UDĚLAT

PŘIPOMÍNÁME: ŽENICH OPUSTIL DÍVKU PŘED SVATBOU: ALE ONA SE ROZHODLA, ŽE BÝVALÝ PŘÍTEL JÍ NEZKAZÍ DEN, NA KTERÝ ONA ČEKALA CELÝ ŽIVOT

Share