„Ta moje malá Terminátorka mi dává zabrat“: Markéta Konvičková otevřeně promluvila o rozšíření rodiny a druhém dítěti

Zpěvačka Markéta Konvičková musí počítat s velkou konkurencí do budoucna. Jedná se o její dcerku Amálku, které je rok a půl. Holčička už v tomto věku ráda vezme mikrofon do ruky a klidně to rozbalí i na scéně O2 Arény. Umělkyně nyní prozradila, jaké povolání by pro svou dceru přála a promluvila i o možnosti rozšíření rodiny. Píše o tom web extra.cz.

Markéta Konvičková / Zdroj: youtube.com

Už je jasné, že malá Amálka nemůže zapřít geny své talentované maminky a mikrofon pro ni není cizí. „Když se jí dostal ro ruky mikrofon, hned věděla, co s tím, a začala do něj zpívat,“ uvedla Konvičková s tím, že dceru vzala se sebou na zkoušku před pamětním koncertem Karlu Gottovi.

Zpěvačce se ale podařilo dostat mikrofon zpět a odzpívat svou část. Šťastná maminka dodává, že dcera má ráda energickou hudbu a jako každé dítě potřebuje „vyblbnout“.

Markéta Konvičková s rodinou / Zdroj: extra.cz

Partner Konvičkové René Koš je pilotem a zpěvačka s ním už přemýšlela o budoucím povolání dcery. Umělkyně tvrdí, že nechce, aby Amálka byla pilotkou či zpěvačkou. „Takže cokoli mimo to, jinak je nám to vlastně úplně jedno,“ řekla Markéta a se smíchem dodala, že zpívající pilotka by možná byla zajímavá varianta.

Markéta Konvičková / Zdroj: youtube.com

Amálka je zatím jedináčkem a Markéta Konvičková říká, že další dítě neplánují. „Ta moje malá Terminátorka mi dává zabrat,“ tvrdí umělkyně. Zpěvačka nakonec dodala, že si nepředstavuje, jak by to zvládla a obdivuje ženy které vychovávají tři děti jsou na to sami.

PSALI JSME: „JSEM RÁD, KDYŽ SE RÁNO PROBUDÍM“: JAN KANYZA PROMLUVIL O ZDRAVOTNÍM STAVU A UVEDL, CO JE DŮVODEM UKONČENÍ HERECKÉ KARIÉRY

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE BENEŠOVÁ UKÁZALA, JAK TANČILA V PLAVKÁCH NA KOUPALIŠTI: PROZRADILA, JAK PŘEKONAT STUD

Share