Syn přivedl své rodiče se zavázanýma očima do domu v luxusní čtvrti města a neměli žádné tušení, co se děje: když sundali obvazy, nemohli se zdržet slz

Le Huan James je populární blogger na YouTube, proslavili ho vtipná videa na různá témata. Ale než k němu přišla sláva, málokdo vůbec věděl, že chlap jménem LeHuan James existoval.

Zdroj:youtube.com

Pouze díky svým rodičům se mohl stát skutečnou hvězdou YouTube. Jeho rodiče žijí spolu již 33 let a Le Juan říká, že jim hodně dluží.

V jeho dětství, matka a otec obětovali vše, aby Le Huan nic nepotřeboval.

Jako dospělý a nezávislý se Le Juan rozhodl poděkovat svým rodičům za mnoho let neúnavné práce a připravil pro ně speciální dárek.

Než se LeHuan stal slavným bloggerem na YouTube, jeho matka a otec museli těžce pracovat.

Z Portorika se rodina přestěhovala do Spojených států, kde rodiče museli těžce pracovat, aby zajistit důstojnou budoucnost svých dětí.

Během dne matka Le Juana pracovala jako uklízečka v zábavním parku a k tomu jěště pracovala v noci v lékárně. Jeho otec byl opravářem a údržbářem v hotelu a pracoval na částečný úvazek v restauraci rychlého občerstvení.

Na podporu rodiny museli otec a matka pracovat na plný úvazek. I přesto, že Le Juan jim to neřikal, byl nekonečně vděčný své matce a otcovi za vše, co pro něj udělali, a čeho se kvůli dětem museli vzdát.

Nyní, o mnoho let později, když si Le Juan vybudoval úspěšnou kariéru, dokázal svůj dětský sen proměnit ve skutečnost. Jako malý chlapec snil o tom, že jednoho dne koupí svým rodičům velký a krásný dům.

Po uplynutí nějaké doby se mu to podařilo cíle dosáhnout. Syn své rodiče přivedl se zavázanýma očima do jejich nového domu v luxusní čtvrti.

Rodiče jsou v šoku protože nemají žádné tušení, co se děje. Jakmile přišli ke správnému domu, LeHuan je požádal, aby sundali obvazy.

Nejprve si mysleli, že si koupil nový dům pro sebe… Ale pak si uvědomil, že je to dárek pro ně.

Na video je zachycen neuvěřitelně dojemný okamžik, na který rodina samozřejmě nikdy nezapomene. Sám LeHuan si nedokázal zadržet slzy.

PSALI JSME: PRODLOUŽENÍ OPATŘENÍ PROTI KORONAVIRU: JAN BLATNÝ PROZRADIL DOKDY OBYVATELE ČESKÉ REPUBLIKY BUDOU V LOCKDOWNU

PŘIPOMÍNÁME: KOČCE S TĚŽKÝM OSUDEM TRVALO 1 ROK, NEŽ SE UZDRAVILA A PŘEMĚNILA SE Z DIVOKÉHO ZVÍŘETE NA MAZLÍČKA

Share