Stala se hvězdou ve čtyřech letech díky reklamě na Kofolu: jak dnes vypadá dívka, která před 15 lety viděla zlaté prasátko

Mnoho Čechů si už před Vánocemi zvyklo vidět reklamu na Kofolu s holčičkou. Dívka se ptala otce na zlaté prasátko. Tuto reklamu si oblíbilo mnoho diváků. Dnes už je ale Sandra Flemrová dospělá. Jak teď vypadá?

Sandře Flemrové je už devatenáct let, ale jednou stačila jedna reklama, aby se stala skutečnou hvězdou. V den natáčení této reklamy jí byly pouhé čtyři roky.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Každý rok před Vánocemi Češi vidí tuto reklamu Kofoly, kde malá holčička spolu se svým otcem jdou uříznout stromek na Vánoce.

Tato reklama se natáčela v lese u Mladé Boleslavi. Speciálně pro to byl vytvořen umělý sníh.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Roli tatínka v této reklamě hrál Josef Polášek, holčičce vysvětloval, co měla dělat a co měla během natáčení říkat.

Některé scény se nepodařilo natočit poprvé, zejména scénu s utíkajícím otcem s dcerou. Důvod byl jednoduchý – divoké prase se nechtělo dostat z klece.

Ilustrační foto Zdroj: archiv Sandry Flemrové

Poté, co Češi uviděli tuto reklamu v televizi, se z holčičky stala opravdová hvězda. Když ji viděli na ulici, mnoho lidí se s ní chtělo vyfotit.

Ilustrační foto Zdroj: archiv Sandry Flemrové

Dnes je jí už 19 let a vypadá už úplně jinak. Sandra Flemrová ale stále zůstává pro mnoho lidí tou malou holčičkou, kterou si zamilovali.

PSALI JSME: MILIONÁŘ ŽIJÍCÍ NA UBYTOVNĚ: JIŘÍ ANTOŠ MĚL JEN 550 KORUN TÝDNĚ A JAK TO ZVLÁDL

PŘIPOMÍNÁME: ŠÍŘENÍ KORONAVIRU V ČESKU: ZA PŘEDCHOZÍ DOBU LABORATOŘE ODHALILY 4 377 NAKAŽENÝCH KORONAVIREM

Share