Siamská dvojčata úspěšně oddělili od sebe v roce 2006: Jak teď žijí a jak teď vypadají

Jake a jeho manželka Erin se těšili na narození svých holčiček, ale bohužel jejich děti dokázaly překvapit své rodiče nepříjemným způsobem. Holky se narodily včas, v roce 2002, ale rodiče byli informované: jsou to siamské dvojčata.

Zdroj: optim1stka.ru

Manželé byli schopni přijmout své holčičky jakýmikoliv a milují je z celého srdce. Však strach o zdraví drobečku a jejich vývoj je provázel každý den.

Život však není moc šťastný, když neexistuje žádný osobní prostor. S věkem se všechno jen komplikovalo. Během hádky nebylo možné se uklidnit aniž se vidět. Nedalo se odloučit pro intimní záležitosti. Proto rodiče neustále studovali: co nového je ve světě pro oddělení dětí.

Zdroj: optim1stka.ru

Ve věku čtyř let se Jake a jeho manželka rozhodli: za každou cenu by holky měly dostat příležitost být autonomní.

Malia a Kendra měly jen dvě nohy. Každá ovládala pouze jednu. Ale dokázali se synchronizovat, cítit jeden druhého – a dokonce chodit, hrát si.

Zdroj: optim1stka.ru

Operace děvčat se uskutečnila v roce 2006. Trvalo to více než den a vyžadovalo to koordinovanou práci více než tří desítek lékařů.

O jedinečné události se mluvilo ve všech médiích a ráno se dívky probudily slavné. Od čtyř let jsou samostatné – ale rozdělit je nikdo nehodlá.

Zdroj: optim1stka.ru

Prostě se přizpůsobili možnostem další svobody. Nemají všechno ideální se zdravím. Ať chodí do školy, ale předci jen musí si dávat pozor na domácí formu výuky.

Sotva se mohou pohybovat jako normální dospívající, mají sedavější životní styl. Ale sestry to dokonale kompenzují tím, že rozvíjejí talenty umělců. Malují a dokonce i zpívají.

Zdroj: optim1stka.ru

Je úžasné, že holky milující život se vyrovnaly s vrstevníky. Vůbec v ničem jím neustupují, a dokonce se staly pro ně živým příkladem překonání sebe sama. Jsou vždy připraveni podpořit a pomoci – a spolužáci jim odpovídají vzájemností.

Jejich život je naprosto plný a šťastný, jsou vždy spolu a pomáhají si neustále. Dokonce umějí řídit a dělají to s úspěchem.

Zdroj: optim1stka.ru

Holky si založili kanál na YouTube a také mají stránku na Instagramm. Sdílejí tam podrobnosti o životě.

Jedním z jejich přátel je matka takových siamských dvojčat. Oni ještě se nerozhodli oddělit holek od sebe. Však sestry neskrývají informaci od těch kdo o tom mají zájem o podobný zákrok. Kdo jak ne oni vědí všechno o životě v siamském páru?

Share