Jak dnes vypadá žena, která se v 60 letech poprvé stala matkou: Manžel řekl, že je na dětský pláč příliš starý, a ji opustil

Tento neobvyklý příběh se odehrával v Srbsku a zapůsobil na mnoho lidí.

Serif Nokić a Atifa Ljajic byli manželé a vždy snili o dětech. Roky ale ubíhaly a dlouho očekávané těhotenství nepřišlo. O více než 25 let později, když pár už ztratil veškerou naději, test ukázal dva pruhy.

Zdroj: clutch.ua

V té době měla Atifa 60 let a její manžel měl 68!

Žena nemohla uvěřit svým očím a byla si naprosto jistá, že výsledek testu byl špatný. Ale lékař potvrdil, že důchodkyně čeká dítě.

Zdroj: clutch.ua

„Pochopila jsem, že velmi riskuji. Ale snila jsem o dítěte a nakonec se to splnilo!“ vzpomíná Atifa.

Serif měl velkou radost, když se dozvěděl, že se konečně stane otcem. Těšil se na narození dítěte a slíbil, že podpoří manželku.

Zdroj: clutch.ua

Pak porodila žena holčičku, které dala jméno Alina. Dítě se narodilo zdravé. Úžasný případ upoutal pozornost mnoha médií, každého zajímal osud rodičů.

Bohužel, nějaký čas po narození své dcery, Serif opustil svou rodinu a vysvětlil svůj čin tím, že je na dětský pláč příliš starý: „Nečekal jsem, že mír a ticho skončí. Alina neustále plakala a křičela a já jsem snil o zdravém spánku.

Zdroj: clutch.ua

Nakonec, jsem nemocný muž, je mi 68, jsem cukrovkář a mám slabé srdce. Není to jednoduché nespat celou noc a poslouchat dětský pláč.“

Serif navíc odmítl dát své dceři své příjmení. Muž, který celý život snil o dítěti, odmítl se podílet na výchově dítěte.

Zdroj: youtube.com

Atifa se zároveň nehodlala vzdát, přestože byla ve složité finanční situaci. Mnoho lidí, kteří se dozvěděli o obtížné životní situaci důchodkyně, se jí rozhodlo pomoct.

Zdroj: clutch.ua

Nyní má dívka tři roky. Je naprosto zdravá a šťastná. Atifa užasně rozkvetla a omladla: „Moje dcera mi přináší jen radost a štěstí.“

PSALI JSME: LÁSKA NEZNÁ ŽÁDNÝ VĚK: JAK TEĎ ŽIJE 52LETÁ ŽENA, KTERÁ SE PROVDALA ZA 25LETÉHO MUŽE A PORODILA MU DVOJČATA

PŘIPOMÍNÁME: ŽENĚ SE NEDAŘILO OTĚHOTNĚT A ROZHODLA SE, ŽE SI VEZME DÍTĚ ZE SIROTČINCE: POTÉ, CO SI ADOPTOVALA ČTYŘI DĚTI, DÍVKA ZJISTILA, ŽE JE TĚHOTNÁ ČTYŘMI DĚTMI

Share