Před 7 lety žena všechno opustila a vzala si Afričana: Jak teď vypadají její krásné dcerky

Dcery jsou okouzlující, zejména nejmladší. Je ale překvapením, že se rodina setkává s takovou reakcí a negativitou…

Zdroj: zamechatelno.fun

Líza se narodila v Petrohradě, žila se svou matkou a nevlastním otcem. Chtěla jít na vysokou školu a chtěla si zlepšit angličtinu. Za tímto účelem potkala Roniho, muže z Rovníkové Guineje. Přiletěl studovat a zároveň pracoval jako učitel na doučování.

Zdroj: zamechatelno.fun

Nejprve studovali online a pak se Líza nabídla, aby se setkali. Na prvním setkání mezi nimi proběhla jiskra, zamilovali se na první pohled. Začala se jim bouřlivá a impulzivní romance. O rok později, v 18 letech, Líza zjistila, že je těhotná.

Zdroj: zamechatelno.fun

Příbuzní, přátelé, rodiče obvinili dívku z hlouposti a tvrdili, že Roni odletí domů a zapomene na ni, a Líza zůstane osamělou matkou samoživitelkou.

Dívka se tomu ale odmítala věřit. Avšak brzy se Roni musel skutečně vrátit domů, jeho vízum došlo a navíc on ukončil studium. Ale pár zůstal v kontaktu na dálku a Roni tvrdě pracoval a šetřil peníze, aby znovu potkat svou milovanou.

Zdroj: zamechatelno.fun

Líza hodně pracovala a studovala avšak nedokázala vydržet tlak rodiny a jejich vyčítání. Po porodu dcerky se rozhodla pro zoufalý krok a vydala se ke svému milovanému. Líza však netušila, v jak obtížných podmínkách žije Roniina rodina.

Nebyla tam voda, elektřina, pračka, ani internet, to bylo pro ni velmi obtížné. Rodina žila v odlehlé oblasti. Dívka dokázala vydržet jen rok a poté přesvědčila Roniho, aby se vrátili spolu do Ruska.

Zdroj: zamechatelno.fun

Roni byl připraven udělat pro svou milovanou cokoli.

Oni se přestěhovali do Ruska. Pár se oženil a brzy se narodila druhá dcera. Pár je spolu 7 let, nyní Líza je 24 let stará, je šťastná matka a milující manželka. Roni má obtížnou práci, ale dělá vše pro to, aby se postarat o svou rodinu.

Zdroj: zamechatelno.fun

Mnoho kdo je unešený dcerkami – anděly s exotickou krásou. Stali se skutečnými hvězdami svého města. Roni a Líza však připouštějí, že je někdy reakce lidí děsí, pár dostane spoustu urážlivých slov a občas i vyčítání.

Zdroj: zamechatelno.fun

Proto nyní rodina přemýšlí o přestěhováno do tolerantnější země, mají na mysli Kanadu. Příbuzní Lízy s ní navíc přerušili vztahy.

Share