Ornella Koktová ukázala foto z porodnice: jaké jméno může dostat její dcera

Ornella Koktová má spolu se svým manželem Josefem Koktou dva syny, a to Quentina a Svena. Brzy by ale měla porodit i dceru. Nyní už čeká tento den v nemocnici u Apolináře v Praze. Ví, co ji čeká, ale teď přemýšlí o jiném, konkrétně o jménu pro dceru. Řekla to pro ŽivotvČesku.cz.

Manželský pár čeká, až se jim narodí jejich dcera. Toto těhotenství pro Orenllu Koktovou bylo rizikové, protože po předchozím porodu otěhotněla poměrně rychle.

Ornella Koktová / Zdroj: youtube.com

Několik měsíců proto musela být v klidném režimu, aby se situace nezhoršila. Nyní se o ni ale stará zdravotnický personál v porodnici u Apolináře.

Tam se před porodem zvážila a prozradila to na svém Facebooku. Vypadá skvěle a podle jejích slov je její váha spolu s dítětem téměř 100 kilo.

Ornella Koktová / Zdroj: youtube.com

„Nejvíce řešíme jméno pro dceru, vybrali jsme jich přibližně deset. Ale jistotou je, že Orpheé mi manžel zatrhl,“ řekla před časem Ornella Koktová pro Život v Česku.

Na porod tentokrát nebude moci přijít její manžel Josef Kokta. Vysvětlují to bezpečnostními důvody.

Ornella Koktová / Zdroj: youtube.com

Manželé si pro své děti vybírají neobvyklá jména, takže například jejich dcera může dostat jméno Sansa, Olivia, Bohemia, Lórien nebo ještě nějaké jiné jméno.

PSALI JSME: MICHAL DAVID JEŠTĚ OD VÁNOC ŽIJE NA ŠPANĚLSKÉM OSTROVĚ: PROZRADIL, ZA JAKÉ PODMÍNKY SE DO ČESKA VRÁTÍ

PŘIPOMÍNÁME: „BUDE MI CHYBĚT MŮJ DĚDEČEK“: PRINC WILLIAM UCTIL PAMÁTKU VÉVODY Z EDINBURGHU A PODĚLIL SE O FOTOGRAFII

Share