Na neobyvatelném ostrově uprostřed moře našli toulavého psa: Bylo těžké uvěřit, že se pes uzdraví, ale nyní je k nepoznání

Muž našel psa na opuštěném ostrově v moři, je však stále těžké uvěřit, jak se život psa vyvinul poté.

Zachrana psa/ Zdroj: YouTube

Tento neuvěřitelný příběh sdílel fotograf jménem Wesley na jednom z fór věnovaných záchraně toulavých zvířat. Jeho příběh připomínal román o Robinsonu Crusoeovi, jenže místo člověka se na opuštěném ostrově ocitl pes.

Jednou Wesley plul na kajaku natočit malebné výhledy na Belize (Střední Amerika) a narazil na malý ostrov. Byl posetý větvemi a bylo zřejmé, že noha člověka sem často nešlapala. Na tomto ostrově však byli někteří lidé. Mezi suchými hromadami větví stál hubený pes.

Zachrana psa/ Zdroj: sm-news.ru

Wesley byl ohromen, když tam viděl domácího mazlíčka. Nechápal, jak se tam ten pes vůbec dostal. Byl to pes a byl tak hubený, že muž viděl jeho kosti. Když uviděl Wesleyho, pes vrtěl ocasem. Jeho tělo se chvělo radostí nebo zděšením, protože pes nevěděl, co od lidí může očekávat.

Muž přistál na břehu a přistoupil ke psovi. Wesley se nemohl klidně dívat na dehydratovaného a vyčerpaného psa. Muž položil chudého mazlíčka do kajaku a dostali se tak spolu na pevninu.

Zachrana psa/ Zdroj: sm-news.ru

Wesley opravdu chtěl psovi pomoci, ale bylo to docela těžké.

Muž v Belize byl v práci a po 36 hodinách musel odletět domů, ale nechtěl opustit Winstona, jak později jmenoval tohoto domácího mazlíčka.

Naštěstí místní obyvatelé neodmítli psu pomoc. Někdo přinesl krmivo pro psy, někdo pomohl a odvezl na veterinární kliniku, kde byl Winston vyšetřován.

Zachrana psa/ Zdroj: sm-news.ru

Veterináři vzali od Winstona nezbytné testy, pomohli ho umýt a vyčesat blechy. Domácí zvíře muselo být ponecháno na klinice, dokud nebyly k dispozici výsledky testu.

Postupem času vyšlo najevo, že analýzy psa byly v pořádku a jedinou věcí, kterou nyní bylo třeba řešit, bylo jeho silné vyčerpání.

Nastal však čas, aby se Wesley vrátil domů, ale podařilo se mu zajistit, aby Winston nezůstal sám. Muž našel člověka, který s radostí vzal psa k sobě na přeexponování.

Zachrana psa/ Zdroj: sm-news.ru

Tou dočasnou majitelkou se stala dívka jménem Melanie. Winston s ní žil dva měsíce a během této doby se mu podařilo změnit.

Pes byl opravený: přibíral na váze, dobře jedl. Melanie zase pravidelně udržovala kontakt se svým zachráncem Wesleym. Poslílala mu fotky a videa s mazlíčkem.

Nakonec byl majitelem Winstona ten, kdo ho nejvíce miloval a zamiloval se do něj od první minuty, a to fotograf Wesley. Melanie pomohla připravit potřebné papíry, aby mohl Winston odcestovat k záchranáři letadlem.

Zachrana psa/ Zdroj: sm-news.ru

Nyní mazlíček žije v Dallasu v USA. Když pes znovu viděl Wesleyho, šťastně vrtěl ocasem stejně jako i první den jejich setkání. Pes kočil na zadní nohy a začal na muže skákat a olizovat mu tvář.

Tento příběh skončil dobře. Nyní je Winston obklopen láskou a péčí svého pána, díky čemuž se dokázal dostat z toho nešťastného ostrova.

PSALI JSME: PŘESTALA SE SAMA SOBĚ LÍBIT: STYLISTA Z NEATRAKTIVNÍ ŽENY VYTVOŘIL OBJEKT HODNÝ ZÁJMU

PŘIPOMÍNÁME: JIŘINA BOHDALOVÁ A PETR ČTVRTNÍČEK PŘIŠLI NA ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ: HEREČKA CHTĚLA BÝT PŘÍKLADEM PRO OSTATNÍ

Share