Majitel měl pocit, že v bytě bylo tajemství, ale nevěděl, kde:Plakát a kladivo pomohly zjistit pravdu o domě

Ten chlap cítil, že v bytě je tajemství, ale nevěděl kde. Plakát a kladivo pomohly zjistit pravdu o domě

Rozbitá zeď/zdroj: medialeaks.ru

Když Brit Rupert Ellis v roce 2018 koupil nemovitost v anglickém Cornwallu, okamžitě si uvědomil, že jeho dům není tak jednoduchý, jak se na první pohled zdá. S tím jak majitelé občas nacházejí tajné sklady ve zdech svých bytů a někdy i celé pokoje, se obavy nového majitele britských metrů čtverečních zdály docela rozumné.

Kromě svého šestého smyslu měl Rupert také přímý důkaz, že jeho domov není jednoduchý. Všude na stěnách visely ozdobné plakáty a Ellis čas od času viděl blikající světla v místnostech, pro které nemohl najít vysvětlení, píše The Sun.

„Uvědomuji si, že to zní divně, ale měl jsem podezření, že v tomto domě žili duchové. Bylo tam tolik podivných situací, že jsem si byl jist, že jsem si dům nevybral já, ale dům si vybral mě.“

Ellis prohledal prostory vícekrát a doufal, že najde tajnou místnost, podkroví, suterén nebo archiv starých fotografií – vše, co dává domu mystickou atmosféru, ale pokusy byly marné. Není známo, o kolik víc by Rupert trpěl při hledání pravdy, nebýt pouhé shody okolností.

Jednoho dne si ten chlap vzpomněl, že nepověsil plakát z akce, kterou organizoval sám, a nakonec jej umístil do rámečku, aby ho zachoval pro potomky.

Plakát zněl: „Myslíte na to samé na co my?“ Myslel jsem, že by bylo skvělé zavěsit to na zeď jako připomenutí, “ vysvětlil Rupert.

Za tímto účelem ten chlap udělal čtyři malé otvory ve zdi a uviděl to, co hledal dva roky.

Všiml jsem si, jak v jedné z děr něco zablikalo, a uvědomil jsem si, že jsem k odpovědi tak blízko jako nikdy jsem ještě nebyl. Pak jsem vzal sbíječku a začal pracovat.

Rozbitá zeď/zdroj: medialeaks.ru

Ellisovo úsilí se vyplatilo: když rozšířil otvor, uviděl rodinnou desku s nápisem „T. Whithers a synové. “ Po rozhovoru s místními obyvateli se Rupert dozvěděl, že jeho domovem bylo kdysi ředitelství těžební společnosti Tehidy Minerals.

Rodinná deska/zdroj: medialeaks.ru

Ellisův dům býval kanceláří společnosti

To bylo velmi zajímavé, protože, jak mi naznačil jeden ze stavitelů, mohla být tajná místnost tajnou klenbou s mapami místních dolů.

Dveře/zdroj: medialeaks.ru

Rupert zatím neví, co je za dveřmi.

Nyní Rupert plánuje najmout tým profesionálů, aby zjistili, co se skrývá za dveřmi: tajné dokumenty nebo duchové.

PSALI JSME: DCERA S RODIČI USPOŘÁDALA V DOMĚ MALOU REKONSTRUKCI A NECHTĚNĚ ODHALILA TAJEMSTVÍ, O KTERÉM NIKDO NEVĚDĚL

PŘIPOMÍNÁME: RODINA OSLAVOVALA PROMOCE SVÉ DCERY: NIKDO NEČEKAL, ŽE KROMĚ RADOSTI OTEC ODHALÍ SVÉ VELKÉ TAJEMSTVÍ

Share