Když se manžel zamiloval do jiné, krásné a elegantní, žena se rozhodla, že se změní a stane se krásou: teď vypadá jako ze žurnálu

Dívka si uvědomila, že nemůže se tahat krásou s novou vyvolenou manžele. Dívala se na svůj odraz v zrcadle a s úzkostí si myslela, že po tom, co se stalo, musí léčit nejen zraněnou duši, ale i tělo…

Zdroj: zamechatelno.fun

Lynn Champ trpěla nadváhou. Ale jednou ona potkala muže, kterému nevadil velký objem pasu. Nabídl dívce ruku a srdce, ani jednou jí nenaznačil, aby že by potřebovala zhubnout. A oni společně se cítili docela šťastní.

Zdroj: zamechatelno.fun

Ale jednou se stalo něco, co Lynn nečekala. Její manžel se zamiloval do jiné ženu. Byla krásná a elegantní, mohla mít každého muže, ale vybrala si manžela Lynn.

Dívka si uvědomila, že nemůže se tahat krásou s novou vyvolenou manžele. Dívala se na svůj odraz v zrcadle a s úzkostí si myslela, že po tom, co se stalo, musí léčit nejen zraněnou duši, ale i tělo.

Zdroj: zamechatelno.fun

Cvičení je nejlepší způsob, jak se změnit

Váha dívky v té době dosáhla již 127 kg, a tak se rozhodla vyzkoušet dietu a začít cvičit. Lynn si najala osobního trenéra, který každý den kontroloval, co jedla, a namaloval jí tréninkový program, který společně dělali.

Nyní dívka obcházela místo, kde si mohla koupit své oblíbené rychlé občerstvení. A chvíli po začátku vážného tréninku se Lynn začala bavit a dívala se do zrcadla, protože žena, kterou vždycky chtěla být, se jí na oplátku usmívala. Atraktivní, sebevědomá žena.

Jak vypadá nová Lynn

Navzdory manželově nevěře je Lynn mu stále vděčná. Vždyť právě kvůli tomu, co se jí stalo, došlo k razantní změně. A je úžasné, že nezůstala sedět na gauči zajídat svůj smutek cheeseburgery.

Její proměna trvala 18 měsíců. Lynn zhubla celých 76 kilo! Teď si užívá života a dál sportuje. Samozřejmě, že se to neskrývalo před očima jejího bývalého manžela, který se mimochodem chtěl jí vrátit za každou cenu.

Lynn však tuto příležitost nevyužila. Myslela si, že když jednou podvedl, podvede i podruhé. A rozhodla se začít s čistým štítem. Přejeme jí hodně štěstí!

Zdroj: zamechatelno.fun

PSALI JSME: PÁR POZVAL PŘES 300 LIDÍ, ALE NIKDO NEDORAZIL: PROČ SE SVATBA KONALA V PRÁZDNÉ HALE

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE POLIŠENSKÁ SE VDALA: VE VŠEMI OBLÍBENÉM SERIÁLU SLUNEČNA SE KONALA SVATBA

Share