Když dívky postavili do velkého kruhu a začaly skákat, musela jsem si promnout očí z uviděného: jejich výkon byl bezchybný

Jistě si mnozí z nás pamatují školní tance. Koneckonců, to je okamžik, kdy můžete být sami sebou a zapomenout na všechno kolem sebe.

Nepochybně vyžadují spoustu potu a dokonce i slz. Chcete-li to udělat správně, musíte cvičit po celou dobu, ale je to nejlepší způsob, jak se dostat blíž k spolužákům a získat neuvěřitelné potěšení!

Každodenní zkoušky mohou být velmi únavné jak emocionálně, tak fyzicky, ale například vítězství v tanečním mistrovství státu stojí za to. Tito středoškoláci vám ukážou, co je skutečná show!

Zdroj: findimindi.ru

Středoškolský soubor Emerald Belles postoupil do finále Texaského šampionátu v Southlake. Jejich naprosto ohromující choreografie naplňuje celé basketbalové hřiště divokou energií!

Kromě toho, že dětí dávají do tance celou svou duši, jejich výkon byl také technicky bezchybný! Na videu pár vteřin po jejich vystoupení můžete slyšet nadšený rachot, kterým na ně publikum reagovalo.

Zdroj: findimindi.ru

Je to dokonalý příklad toho, že tvrdá práce přináší své ovoce! Nebojte se dát všechno do své oblíbené věci — a nakonec dostanete to, co si zasloužíte.

Podívejte se na tanec na vlastní oči. Je to neuvěřitelné!

 

Share