Chlap našel ošuntělou peněženku ležící podél silnice: uvnitř byl dopis a neměl ponětí, k čemu by to mohlo vést

Před deseti lety jsem na cestě do práce narazil na peněženku ležící podél silnice. Nevypadal co nejlépe, celý vymazány do děr. Uvnitř byl dopis a pár dolarů. Četl jsem tento dopis, protože jsem si myslel, že najdu nějaké informace o majiteli peněženky.

Zdroj: poshepky.com

Dopis obsahoval zprávu z roku 1944. Bylo tam: „Milý Michaele! Moje matka mi zakázala, abych tě viděla. Odpusť mi a nezapomeň, že tě miluji a budu vždy milovat. Tvoje Anna“

Zdroj: poshepky.com

Tato slova mě velmi zaujala a rozhodl jsem se najít majitele té peněženky.

Pro vyhledávání jsem měl adresu pouze na zadní straně obálky.

Telefonní ústředna mi odmítla poskytnout žádné informace o lidech, kteří žijí na této adrese, ale operátor mě po dlouhém přesvědčování spojil se správným telefonním účastníkem.

Zdroj: poshepky.com

Žena zvedla telefon a já se okamžitě zeptal, jestli zná Annu. Žena mi řekla, že tento dům koupila u matky před několika lety. Matka Anny je v domě seniorů, kam jsem se okamžitě rozhodl zavolat. Pracovnici prozradili, že matka Anny zemřela.

Ale jak se ukázalo, Anna sama žije v jiném domově pro seniory. Navíc se ukázalo, že místo, kde žena, kterou hledám nyní, žije, je velmi blízko mého domu. Okamžitě jsem tam zavolal a vysvětlil situaci.

Zdroj: pravoslavie.ru

Později jsem se seznámil s Annou, byla to malá stará žena s neuvěřitelně dobrým úsměvem.

Okamžitě jsem jí řekl o nálezu a dopisu.

Žena vyprávěla příběh své nešťastné lásky. Jak se ukázalo, její matka jí zakázala setkávat se se svým milovaným mužem, protože té dívce bylo teprve 16 let. Potom se Anna zhluboka nadechla a přes její slzy slabě řekla: „Pokud ho najdete, řekněte mu, že ho stále miluji a nikdy se za život za jiného nevdám. Nikdo pro mě nemohl být jako on… “

Strážný slyšel celý příběh ženy a já jsem se rozhodl mu ukázat svou peněženku.

Muž okamžitě vykřikl: „Vím, kdo je vlastníkem! Toto je pan Goldstein! Když půjde na procházku, pokaždé ztratí tuto peněženku. Jeho ztrátu jsem už vrátil mu třikrát. Bydlí vedle, ukažu vám to hned teď!“

Zdroj: doverie-pansionat.ru

Řekl jsem Michaelovi příběh pátrání a hlásil, že Anna byla v další budově. Starý muž se probudil ze štěstí. Když ho sestřička přivedla k Anně, žena ho okamžitě poznala.

„Michaele?“ Michaele? To jsi ty?!“ Anna tomu nemohla uvěřit.

Nechali jsme je na pokoji a vyšli do chodby. Tento příběh je neuvěřitelný. Lidé, kteří se milovali po celý svůj život, byli jen pár metrů jeden od druhého.

Zdroj: pinterest.com

Tento příběh nás učí hodnotit každou minutu našeho života a nevzdávat se upřímné a skutečné lásky.

Share