Matka nedostala pozvánku na svatbu rodného syna: žena se rozhodla přijít na 5 minut

Existuje mnoho příběhů o vztazích mezi tchyní a snachou. Nejčastěji jsou o tom, že se nikdy nemohou dohodnout.

Zdroj:ohlyad-dnya.pro


A ve většině případů za to můžou ženy, které nebyly schopny najít společný jazyk. Občas ale se stane, že budou z nich i nejlepší kamarádky.

Tady vám představíme příběh o ženské moudrosti.Právě s těmito myšlenkami Natalie zavřela přední dveře, sotva dosáhla pohovky, posadila se na ni a začala brečet.

Vychovávala svého syna Lukáše samotného bez jakékoliv pomoci. Chlapec vyrostl a po absolvování prestižní univerzity se rozhodl opustit svou matku.

Nejdříve ji navštěvoval každý týden, pak už jen zřídka. O rok později přestal jí syn i volat.

Ale Natalie, jako každá matka, vždycky mohla najít odpověď na otázku proč její dítě se chová takhle. Zmiňovala jeho náročné zaměstnání, nebo dnešní rytmus života ve velkém městě.

Výmluvy skočily po tom se setkala se svou sousedkou, která Natalii řekla, že Lukáš se vdává.
Právě od ní se Natalie dozvěděla, že její jediný syn našel lásku a již plánuje svatbu. Její budoucí tchýně se také jmenuje Natalie.

Ale Natalie na to žádným způsobem neodreagovala, že se náhodně dozvěděla o svatbě syna od své sousedky. Ale Natalie se připravila a do restaurace přijela v nejlepších šatech a pro manželku připravila krásnou kytici.

Dorazit na svatbu k vlastnímu synu však musela v roli nezvaného hosta.

„Milí novomanželé! Blahopřeji vám. Obzvláště tobě, Natalie. Dnes jste se stali mou dcerou. Vždycky jsem snila o tom, že někdy budu mít dceru. Buďte si jisté, že vždy vám ráda poradím a ráda pomůžu. Také vím, že manželův vztah k jeho matce ukazuje, jak se bude zacházet se svou budoucí ženou, “- řekla maminka a opustila sál.

Všichni v sále ztichli. Pár také opustil stůl a následoval Natalii. Uplynulo několik hodin jak novomanželé odešli. Ale do restaurace se vrátili již s matkou.

Uplynul rok a Natalie s manželkou svého syna stali kamarádky. Setkávají se nejméně dvakrát měsíčně a volají si několikrát týdně. Často také chodí na procházky, nakupují a obdivují divadlo.

Lukáš se své matce omluvil za takové chování a vysvětlil to vše tím, že chtěl pozvat na svatbu jen přátelé a kolegy. Svou chybu si ale uvědomil už pozdě.

Share