Štěně bylo na kolejích a dívka se rozhodla si ho vzít domů: ale když štěně vyrostlo, překvapilo všech svým plemenem a krásou

Jakým druhem plemene by nebyl pes, nejdůležitější je, že má právo na život. V tomto příběhu se malé štěně jezevčíka ukázalo být úplně jiné, přesněji trochu jiné plemeno.

Štěně/Zdroj: animalmir.info

Když se dívka Kačka chystala odjet vlakem ke své matce, pak nečekaně pro sebe, uviděla na kolejích malé štěně. Než dorazil vlak, zbývalo několik minut.

Kačka hleděla do dálky a čekala na vlak. Při pohledu dolů uviděla mezi kolejnice malé štěně. Pes sladce spal na slunci. Dívka pochopila, že za chvíli přijede vlak.

Dívka zapomněla na nebezpečí a rozběhla se k železniční trati a vzala štěně. O minutu později dorazil vlak. Kačka a štěně neměli čas pochopit, co se stalo, a nastoupili do vlaku. Po tři hodiny cesty se dívce podařilo zvyknout si na domácího mazlíčka, a proto se rozhodla nechat si štěně pro sebe.

Když její matka viděla toto štěně, okamžitě poradila Kačce, aby se ho zbavila. Štěně vypadalo jako obyčejný kříženec, a proto nemělo smysl ho udržovat v bytě. Ale při vší úctě ke své matce si Kačka štěně stále nechala pro sebe.

Po roce si ani nikdo nemohl myslet, že toto štěně bude čistokrevné.

Štěně/Zdroj: animalmir.info

Kříž mezi jezevčíkem a čivavou způsobil, že štěně bylo neobvyklé. Potom matka Kačky požádala, aby jí dala štěně, ale dívka to neudělala. Ale pokaždé, když přišla navštívit své rodiče, vzala s sebou své štěně. Stojí za to pomoct a zachránit zvířata, která to potřebují. Koneckonců se může stát, že vyrostou a překvapí vás svým plemenem a krásou.

PSALI JSME: LÍNAJÍCÍ ŠTĚNĚ CHTĚLI NECHAT USPAT: ŽENA SE ALE POKUSILA PŘESVĚDČIT PRACOVNÍKY ÚTULKU, ABY VZALA ZVÍŘE K SOBĚ DOMŮ

PŘIPOMÍNÁME: ŠTĚNĚ HUSKY SE ROZHODLO POHÁDAT SE S MAJITELEM, VTIPNÉ VIDEO MÁ VÍCE NEŽ 4 MILIONY ZHLEDNUTÍ

Share