Dcera se rozhodla potěšit svou maminku a objednala jí konzultace s kadeřníkem jako dárek : když maminka viděla svůj nový image, nevěřila, že je to ona

Seznamte se, tato žena se jmenuje Samantha. Žije ve městě Minneapolis. Jako všechny dámy, i Samantha chtěla vypadat krásně. 

Žena/Zdroj: lemurov.net

Dcera americké ženy se dozvěděla o programu vytvořeném slavným stylistou Christopherem Hopkinsem. Na svých show proměňuje šedé myši před veřejností na skutečné krásky. Mistr pracuje s klientky, kterým je více než čtyřicet pět let.

Žena/Zdroj: lemurov.net

Samantha také chtěla, aby Hopkins změnil její styl. Dcera jí udělala takový dárek. Žena byla pozvána na show v den její narozenin.

Byla velmi znepokojená. Protože s její vlasy bude pracovat stylista, který spolupracoval s Oprah Winfreyovou. A také proto, že Samantha se bála neznámého. Co když se jí nelíbí to, co dělá Hopkins. Ale mistr ji nezklamal. Christopher změnil barvu vlasů, účes a make-up.

Žena/Zdroj: lemurov.net

Když Samantha viděla její nový vzhled, byla velmi překvapená. Líbila se jí práce stylisty.

Opravdu, teď Samantha vypadá prostě úžasně.

PSALI JSME: ROZHODLA SE, ŽE SE ZMĚNÍ NA SVÉ 60. NAROZENINY: JAK DOPADLA PROMĚNA ŽENY

PŘIPOMÍNÁME: RADIKÁLNÍ PROMĚNA BABIČKY PO PADESÁTCE: ŽENA ŘEKLA SBOHEM SVÝM DLOUHÝM VLASŮM, NĚKTEŘÍ PŘÍBUZNÍ JI ANI NEPOZNALI

Share