„Dostala se z nuly na vrchol“: Těhotná Annamária Horváthová zklamala svého trenéra

O úspěchu šestnáctileté běžkyně v balerínkách se vyjádřil její trenér Norbert Pecze. Romka z osady na východním Slovensku, která měla skvěle nastartovanou sportovní kariéru, je těhotná.

Annamária Horváthová/ Zdroj: YouTube

Její trenér už kdysi říkal, že právě socioekonomické zázemí je největší slabinou talentované běžkyně.

Podle něj si dobře uvědomoval, že v osadě děti mají děti. Proto se s Annamáriou Horváthovou i její rodiči snažil hovořit i o tomto tématu.

Trenér Norbert Pecze/ Zdroj: YouTube

„Její spolužačka je těhotná. Snažím se s Annamáriou i s jejím přítelem mluvit o odpovědnosti v tomto směru, ale nevím, jak má v životě nastavené cíle,“ řekl její trenér pro lifestylový magazín Brainee.sk.

Když se dozvěděl, že je Annamária těhotná, byl zklamaný: „Soustředění nedokončila, měla jet do Brna, kde měla reprezentovat Slovensko,“ tvrdil Norbert Pecze.

Annamária Horváthová/ Zdroj: YouTube

„Z nuly se dostala na vrchol, stala se mistryní. Když jí mohla atletika pomocе, zanedbala to,“ uvedl trenér, který do své svěřenkyně investoval mnoho sil a energie.

Věřil, že může být vzorem i pro ostatní Romy. „Je to už na nich, jak se rozhodnou, zda si dítě nechá nebo ne,“ dodal Norbert Pecze.

PSALI JSME: BĚŽKYNĚ V BALERÍNÁCH ANNAMÁRIA, KTERÁ NEDÁVNO OSLAVILA 16. NAROZENINY, JE TĚHOTNÁ: KLUK JI OPUSTIL

PŘIPOMÍNÁME: MATKA SE ROZHODLA USPOŘÁDAT OSLAVU DCERY, ALE UVĚDOMILA SI SVOU CHYBU, KDYŽ DĚTI KŘIČELY, PŘI POHLEDU TOHO, KOHO ONA POZVALA

Share