Krasobruslaři předvedli synchronní tanec pod píseň Bohemian Rhapsody: 16 bruslařů během představení působilo jako jeden člověk

Tým NEXXIC s Senior předvedl na Mistrovství Kanady v synchronním krasobruslení svižný program pod písničku Queen Bohemian Rhapsody. Tato kompozice je sice mezi krasobruslaři velmi oblíbená, ale právě takové číslo se pod ní odehrálo poprvé.

NEXXIC s Senior / Zdroj: YouTube

Manažeři týmu chtěli představit divákům a porotcům něco zcela neobvyklého a klasická píseň Queen se skvěle hodila do role zvukového doprovodu pro takové číslo.

NEXXIC s Senior / Zdroj: YouTube

Tato kompozice opakovaně mění své tempo a zvuk, což dává bruslaři příležitost předvést celou řadu svých dovedností. Kvůli tomuto hudebnímu doprovodu se tým musel naučit pět různých čísel, která byla následně sloučena do jednoho velkého programu.

NEXXIC s Senior / Zdroj: YouTube

Šestnáct bruslařů během představení působilo jako jeden člověk. Po horkém přivítání se dvě skupiny bruslařů oddělí od ostatních a zamíří na okraj arény.

NEXXIC s Senior / Zdroj: YouTube

Zbývající dvě skupiny zůstávají ve středu arény a začínají předvádět triky. Na publikum zapůsobila zejména skutečnost, že všechny pohyby bruslařů zůstaly synchronní.

NEXXIC s Senior / Zdroj: YouTube

Podívejte se na toto představení sami, abyste ocenili úžasnou týmovou práci a dovednosti těchto tanečníků.

PSALI JSME: KRASOBRUSLAŘKA PŘEDVEDLA BÁJEČNÝ VÝKON POD PÍSEŇ „HALLELUJAH“: VIDEO DOJALO VÍCE NEŽ 20 MILIONŮ UŽIVATELŮ NA INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: VIRTUÓZNÍ VÝKON DÍVKY ZÍSKAL SRDCE MILIONŮ: TOTO VYSTOUPENÍ MLADÉ KRASOBRUSLAŘKY JÍ PŘINESLO ZLATOU MEDAILI

Share