40letá žena si ostříhá 60 centimetrů vlasů: Když se na sebe podívala do zrcadla, začala plakat

Převzít kontrolu nad svým životem a udělat významný rozdíl je obtížné. Často si uvědomujete, že změny ve vašem životě vás pozitivně ovlivní, ale nemůžete se zbavit starých zvyků a životních stylů – je snazší nechat vše tak, jak to je.

Pro mnohé přijdou nezbytné změny, až když dojde k bodu zvratu, aby se zbavili minulosti a začali znovu. Angela měla takový okamžik ve věku 40 let.

Když se podívala na fotografie z její narozenin, uvědomila si, že její dlouhé vlasy už nevypadají tak krásně, jako tomu bylo v mládí. Je to celé tři desetiletí, co si naposledy změnila účes, ale teď je čas na změnu!

Angela se rozhodla zavolat Christopheru Hopkinsu, kadeřníka z Minneapolis, o kterém už hodně slyšela.

Christopher, známý také jako „Makeover Guy“, pracuje jako stylista a přetváří vzhled mužů a žen tak, aby se svým vzhledem cítili dobře. Přesně věděl, jak Angele pomoc.

Zdroj: ru.newsner.com

Když se Angela posadila do kadeřnického křesla, Christophera ohromily její luxusní dlouhé kadeře.

Ale navzdory tomu a skutečnosti, že její manžel také zbožňoval její dlouhé vlasy, měla Angela pocit, že nastal čas změnit její image: její dlouhé vlasy jí již nepřinesly stejný smysl pro krásu jako předtím.

Odříznul 60 centimetrů vlasů

Angela věděla, že aby získala nový obraz, bude si muset ostříhat dlouhé vlasy… ale byla na to připravená.

Angela měla naštěstí kamarádku, která si chtěla koupit paruku, takže ostříhané vlasy jí měly přijít vhod.

Zdroj: ru.newsner.com

Jakmile Christopher začal ostříhat, na Angelinině tváři se objevil úsměv. Okamžitě se cítila lépe, i bez make-upu!

Když byla transformace dokončena, Angela se podívala do zrcadla a ztratila řeč. Podívejte se na její reakci ve videu níže.

První slova, která mi přišla na mysl, když jsem viděla změnu obrazu Angely, byla „Úžasná“. Jsem si jistá, že to také budete obdivovat.

PSALI JSME: STYLISTKA SE ROZHODLA POTĚŠIT SVOU BABIČKU A UDĚLAT JÍ NÁDHERNOU OMLAZUJÍCÍ ZMĚNU: KDYŽ VIDĚLA VÝSLEDEK, BYLA NADŠENÁ A VYPADALA O 20 LET MLADŠÍ

PŘIPOMÍNÁME: PŘEMĚNA „ŠEDÉ MYŠI“ NA JASNOU KRÁSKU: 28 LETÁ DÍVKA TEĎ JE K NEPOZNÁNÍ

Share