Co prozradí barva očí o vaší povaze

Černá barva oči

Černá barva oči / ilustrační foto / wuzzup.ru

Oči barvy uhlí mluví o síle ducha a iniciativě. Majitelé černých očí jsou neuvěřitelně tvrdohlaví a velmi urážliví. Jsou také velmi žárlivé, občas zuřivé a cílevědomé. Takový člověk vždy dosáhne svého, co by mu to nestalo. Lidé s černými očima jsou velmi vázáni na svou rodinu a respektují rodiče. A pro děti jsou připraveni na všechno.

Hnědá barva oči

Hnědá barva očí / ilustrační foto / Zdroj: classpic.ru

Hnědá barva očí je nejčastější na planetě. Majitelé těchto očí nemají co skrývat. Jsou otevřené před přáteli a rodinou. Lidé s hnědými očima jsou povrchní a často posuzují lidi „podle oblečení“. Světle hnědé oči mluví o snílcích a touze po dobrodružství a tmavě hnědé o pragmatičnosti a sklonu k pesimismu.

Šedá barva oči

Šedá barva oči / Zdroj: unian.ua

Jsou velmi chytré a kreativní. Mají skvělou představivost. Lidé s takovou barvou očí rádi cestují a zkoušejí něco nového. S dětmi a zvířaty si skvěle rozumí. Šedé oči mluví o zvídavosti a schopnosti rychle se učit. U lidi se šedina očima existují jedna nevýhoda – neumí zacházet s penězi.

Modrá barva oči

Modrá barva očí / Zdroj: unian.ua

Modrookí lidé mají klidný, dokonce líný charakter. Je těžké je překvapit. Nemají charakteristické výkyvy nálad. Lidé s modrýma očima se rychle unaví z komunikace a chtějí být sami. Jsou z nich dobří vědci, matematici, sportovci. Tito lidé jsou velmi zlí a pomstychtiví, i když to skrývají.

Zelená barva oči

Zelená barva oči / ilustrační foto / Zdroj: eaomedia.ru

Majitelé zelených očí mohou být hrdí na svou barvu, protože tato barva očí je uznána jako nejvzácnější na světě. Jen 2% lidí má zelené oči. Jsou to lidé s neobvyklými koníčky nebo mají doma exotické domácí zvířata. Lide se zelenýma očima jsou často vůdci nebo šéfové. Takoví lidé nemají rádi konflikty a snaží se vše vyřešit po dobrém. A také jsou velmi mazaní.

PSALI JSME: ŽENSKÝ PSYCHOLOGICKÝ TEST: BARVA OČÍ, KTEROU MÁ VÁŠ VYVOLENÝ, PROZRADÍ, JAK MOC VÁS MŮŽE MILOVAT

PŘIPOMÍNÁME: TATO DÍVKA MÁ VELMI VZÁCNÝ VZHLED: JEJÍ KRÁSU OBDIVUJÍ LIDÉ Z CELÉHO SVĚTA, TVAR A BARVA OČÍ JE NAPROSTO NEUVĚŘITELNÁ

Share