Žádné rovné ofiny: Stylové účesy pro oválný tvar obličeje

Můžete zachránit ovál obličeje a zdůraznit jeho expresivitu pomocí správně zvoleného účesu. Nyní existuje mnoho technik a možností, díky nimž můžete krásně zdůraznit vzhled. Odborníci provedli výběr, díky kterému bude obraz vypadat velkolepě a stylově.

Žena/Zdroj: syl.ru

Stylové a módní

Účes bude vypadat působivě, pokud nepoužíváte těžké a husté ofiny, ale upřednostňujete světlé prameny, které volně padají na čelo.

Žena/Zdroj: syl.ru

V zadní části hlavy je lepší zkrátit prameny, aby se přidal větší objem. V závislosti na typu oválu je třeba zvolit spodní řez.

Čím jasnější a rovnější linie, tím těžší budou lícní kosti, tváře a linie obličeje. Asymetrický bob je považován za nejlepší možnost účesu, který co nejvíce skryje nedostatky věkové tváře. Dobře odvádí pozornost od převislých tváří a brady, zatímco obličej se vizuálně stává krásnějším.

Žena/Zdroj: syl.ru

Tipy stylistů

Není těžké vytvořit účes bob, musíte na jedné straně nechat prameny mírně pod oválem obličeje, tím se změkčí kontura a na druhé straně se tyto prameny zvednou o 4-5 cm. Taková nerovnováha se dobře projeví na obrazu. Koneckonců, bob je vhodný pro každodenní i obchodní styl a organicky ho doplňuje.

Žena/Zdroj: syl.ru

Čím ostřejší bude řez na jedné straně, tím jasnější bude obraz vypadat. Tato technika funguje dobře pro kulatý obličej, protože změkčuje konturu a zmenšuje ji.

Účes můžete doplnit bočním ofinou s nerovnoměrným střihem, krásně zapadne do stylu a skryje drobné nedokonalosti na čele. U starších žen se doporučuje, aby se nestyděli experimentovat a vybírat zajímavé možnosti mezi světlými odstíny.

Žena/Zdroj: syl.ru

Klasika

Mikádo v různých technikách bude vždy populární, protože je to dobrá příležitost nejen vizuálně vypadat mladší, ale také udělat prameny silnější a hustší.

Žena/Zdroj: syl.ru

Účes může být upraven různými způsoby, v závislosti na přání.

Žena/Zdroj: syl.ru

Dokonce i na krátkých vlasech můžete vytvořit krásné kudrlinky, což vytváří jemný a romantický vzhled.

Žena/Zdroj: syl.ru

Krátké vlasy mohou být fixovány pěnou, pak si prameny zachovají svůj tvar, ale budou docela plastické.

Žena/Zdroj: syl.ru

Lehké kadeře jsou dobré pro starší ženy a pomáhají udržovat mládí.

Žena/Zdroj: syl.ru

PSALI JSME: STYLOVÉ ÚČESY PO 40 LETECH: VHODNÉ I PRO TENKÉ VLASY

PŘIPOMÍNÁME: TYTO ÚČESY NENECHAJÍ LHOSTEJNOU ANI JEDNU ŽENU: JAKÉ ÚČESY OMLAZUJÍ NEJMÉNĚ O 10 LET

Share