Smutný příběh Alany Thompsonové: Jak vypadá nyní holčička, která v dětství vyhrávala mezinárodní soutěže krásy

Malá Honey Bubu před lety naprosto dobyla miliony fanoušku, nyní ale je těžké jí poznat.

Zdroj: youtube.com

Dívka ze Spojených států jménem Alana Thompson se proslavila díky četným soutěžím krásy, kterých účastnila pod krycím jménem Honey Bubu. Malá holčička byla okouzlující blondýnka, která si podmanila Američany svým charismatem a nekonečnou pozitivitou.

Zdroj: moscow-oblast.sm-news.ru

Kromě toho krásně zpívala, tancovala a vůbec se nestyděla s pódiem a kamerou. Jednoduše řečeni, Alana byla skutečná hvězda, všichni jí jednomyslně předpovídali velkou budoucnost.

Zdroj: moscow-oblast.sm-news.ru

Život však rozhodl jinak. S příchodem popularity přišla do rodiny dívky spousta peněz a malá Miss USA si nyní mohla dovolit jakýkoli rozmar, včetně jídla. Byla příliš unesena životem bohaté celebrity a nevšimla si, jak moc si přibrala na vaze.

Nyní vypadá nepříliš sympatický a má nadbytečnou váhu, proto pouze příbuzní a a nejhorlivější fanoušci v ni vidí malou hvězdu Honey Bubu.

Zdroj: moscow-oblast.sm-news.ru

Alana Thompson je ukázkovým příkladem toho, co se stane s dětmi, které se stanou populární příliš brzy. Nikdo jim nevysvětluje, že hvězdy se musí o sebe neustále starat, že být hvězdou je také práce a velmi obtížná.

PSALI JSME: TOHLE VIDEO NA YOUTUBE ZÍSKALO PŘES 16 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ: DÍVKY Z TANEČNÍ SKUPINY PŘEDVEDLY ZÁPALNÝ TANEC

ČTĚTE TAKÉ: DÍVKA SE ROZHODLA ZPÍVAT JEDNU Z NEJTĚŽŠÍCH PÍSNÍ NA SVĚTĚ. PO UPLYNUTÍ NĚKOLIKA VTEŘIN ČLENY POROTY VYSKOČILI ZE SEDADEL

Share