Pár přoměnil dům z roku 1930 na moderní bydlení svých snů: jak nyní vypadá

Emma a Jack koupili svůj zchátralý dům z 30. let minulého století v Cullercoats, malé vesnici North Tyneside, v roce 2019 za 289 950 liber, dříve si pronajímali byt v centru v Newcastlu.

I když si pár původně plánoval koupit byt v blízkosti centra města, kde oba pracují jako vědci výzkumníky z University of Newcastle, inspirovala je epizoda z filmu Kirstie a Phila Love It or List It.

Emma a Jack / Zdroj: odnaminyta.com

Ve filmu Phil vzal Kirstie z města a zamířil k pobřeží v Whitley Bay, Emma a Jack se rozhodli, že to bude místo jejich nového stěhování.

Rychle se zúžil okruh vyhledávání na několik pobřežních měst na severovýchodě země, která jim umožnila dostat se do práce méně než za půl hodiny, ale co je důležitější, umožňuje jejich rozpočtu si koupit dům se zahradou místo bytu.

Dům z roku 1930 / Zdroj: odnaminyta.com

Po několika neúspěšných prohlídkách, pár konečně dostal nabídky na ideální bydlení v ideální čtvrti.

Emma a Jack zcela vyklidili dům, aby bylo možné obnovit elektrické vedení, přesunout kotel, instalovat vyhřívané podlahy a také museli dělat zcela novou koupelnu.

Dům z roku 1930 / Zdroj: odnaminyta.com

Aby ušetřili na nákladech, většinu práce si udělali sami, včetně obkladu nové koupelny a veškerého barvení v domě.

Jak se proměnil dům z roku 1930 / Zdroj: odnaminyta.com

Výsledky mluví samy za sebe a nyní se dům změnil k nepoznání, s jasným moderním dekorem a jasnými záblesky barev v každé místnosti.

Jak se proměnil dům z roku 1930 / Zdroj: odnaminyta.com

Emma a Jack dokonce začali sdílet tipy a rady, které se naučili během renovace svého domu, včetně několika tipů, jak ušetřit peníze na opravě. Cesta obnovy však není zdaleka dokončena pro ně. Nyní oni pokračuje v rozšiřování svého domova, aby vytvořili mnohem větší kuchyň a jídelnu.

Jak se proměnil dům z roku 1930 / Zdroj: odnaminyta.com

PSALI JSME: SYN POZVAL SVOU MATKU DO KUCHYNĚ A PŘEKVAPIL SVOU PROSBOU: VIDEO POBAVILO SPOUSTU LIDÍ

PŘIPOMÍNÁME: PRINCEZNA CHARLOTTE OSLAVILA 6. NAROZENINY: JEJÍ NOVOU FOTOGRAFII OPĚT POŘÍDILA VÉVODKYNĚ KATE

Share