Pes olizoval ruce každému, kdo se k němu přiblížil, v naději, že někdo pochopí, že chce žít

Jednoho dne tlapy tohoto psa jménem Speedy prostě přestali fungovat, a proto on se stěží mohl hýbat! Pak se jeho majitel rozhodl, že je čas ukončit utrpení psa a nešťastného mazlíčka uspat.

Zdroj: mandru.org

Když byl pes na veterinární klinice, olizoval ruce každému, kdo se k němu přiblížil, v naději, že někdo pochopí, že chce žít!

Klinika usoudila, že je čas dát Speedymu druhou šanci a bojovat o jeho zdraví! Šance byla samozřejmě malá, ale lékaři věřili v zázračné uzdravení tohoto zvířete.

Veterináři zahájili rehabilitační kurz, který zahrnoval vodní trénink, masáže a fyzioterapii. Spolu s dobrovolníky se střídali v jednání s mazlíčkem.

Jaké bylo překvapení, když léčba začala přinášet výsledky, a Speedy se dokázal znovu pohybovat samostatně! A nejen chodit, ale dokonce i běhat!

Dotkl se srdcí všech členů týmu, kteří sledovali, jak se Speedy zotavuje, a jeden z nich se už nemohl rozloučit s tímto statečným psem.

Speedy brzy byl zcela zdravý, našel nový trvalý domov. Nyní je šťastnější než kdy jindy, protože se dokázal vyléčit, dostat se do dobrých rukou a žít plnohodnotný život!

Zdroj: mandru.org

Ale nedávno chtěli tohoto psa uspat, ale ukázalo se, že to byl silný ořech! Jeho láska k životu a velké úsilí mohou být příkladem pro mnohé!

Share