Mladým rodičům bylo 12 a 15 let: jak žijí o desetiletí později

Stali se nejmladšími rodiči na světě. V době narození dítěte byly děti ve věku 12 a 15 let.

Zdroj: poradnytsya.info

Najednou tento příběh způsobil v roce 2009 hodně hluku. K tomuto neobvyklému případu došlo ve Velké Británii. Faktem je, že 15leté dívce Chantel Stedman se narodilo dítě. Otci dítěte Alfie Pattenu bylo pouhých 12 let.

Matka dítěte řekla celému světu, že budou moci své dítě vychovávat sami. Alfie se přestěhoval do Chantel. Rodiče Chantelle na zprávu reagovali klidně. Táta Chantel byl nezaměstnaný.

Ale otec Alfie řekl tisku, že jeho syn právě zničil sobě život. Navzdory tomu, že Alfie sám řekl, že všechno v něm se doslova otočilo vzhůru nohama, když vzal dítě na ruce.

Zdroj: poradnytsya.info

Jak se ukázalo, slova otce Alfie byla prorocká.

Samotný Alfie byl docela tichým dítětem. Miloval sedět doma a hrát počítačové hry. S Chantelem je spojila společná účast v počítačové hře.

Někdy se zavírali v pokoji, aby si mohli hrát. Když Chantelle řekla matce, že je ve třetím měsíci těhotenství, ta se uvědomila, že děti nejen hrali počítačové hry.

Zdroj: poradnytsya.info

Chantel a Alfie tomu samozřejmě litovali. Ale rozhodli se, že se stanou dobrými rodiči. Alfie se pokusil o dítě postarat. Počítačové hry ho už nezajímaly.

Brzy se však začaly objevovat nepříjemné podrobnosti o Chantel. Byli další teenageři, kteří tvrdili, že jsou otci její dítěte. Musela udělat test DNA.

Jak se ukázalo, Alfie nebyl otcem dítěte. Otcem dítěte byl Tyler Bakken, kterému bylo 14 let.

Ale ten odmítl Chantelle a dítěte. Po tomto skandálu Chantel se svými rodiči a dítětem odjela do jiného města. Je známo, že se vdala a má druhé dítě.

A život Alfie nebyl vůbec šťastný. Po skandálu byl obtěžován novináři. Alfie přestal chodit do školy. Teď už jen sedí doma.

Podporují ho jeho rodiče. Byl několikrát přistižen při krádeži.

Share