Libor Bouček se stal tatínkem a ukázal první fotku svého potomka: s manželkou vybrali krásné jméno pro své děťátko

Populární moderátor se stal otcem! Dlouho tajil, že se na otcovství připracuje, ale nyní se již potomkem pochlubil. Libor Bouček prozradil, že se mu narodil syn. Píše o tom web blesk.cz.

„V úterý večer se mi narodil syn,“ řekl čerstvý tatínek, který uvedl i jméno svého potomka.

Libor Bouček / Zdroj: youtube.com

„Albert, po největším mysliteli 20. století,“ dodal Bouček. Na novou roli se prý hodně těší. Kvůli koronavirovým opatřením ovšem nemůže manželku Gabrielu v nemocnici navštívit, takže si prohlíží jenom fotografie.

Moderátor tvrdí, že se s příchodem dítěte mu mění život a nyní dává přednost prohlížení snímků Alberta před fotbalem. Svým fanouškům ukázal ručičku malého syna.

Libor Bouček / Zdroj: youtube.com

Nyní musí pro svého potomka vše doma připravit a chystá se na sestavování kočárku.

O těhotenství manželky Bouček dlouho mlčel. Nejspíš to bylo tím, že se podle jeho slov o dítě pár snažil delší dobu a chtěli, aby vše dopadlo dobře.

Svou radostí se moderátor podělil i na sociálních sítích, kde napsal, že pro něj jaro začalo 16. února těsně před desátou hodinou večer.

„Zatím spí a jí a občas propukne v pláč, který celé oddělení pozná okamžitě,“ napsal Bouček a dodal, že Albert je zdravý stejně, jako jeho maminka.

Libor Bouček / Zdroj: youtube.com

Nakonec moderátor poděkoval všem, kdo mu pomáhal a je velmi šťastný za to, že se stal otcem.

PSALI JSME: ORNELLA KOKTOVÁ SKONČILA V POSTELI A ODMÍTÁ JÍST: NA INSTAGRAMU PROZRADILA, CO SE JÍ STALO

PŘIPOMÍNÁME: „PŘEKROČILA JSEM HRANICI, ZA KTEROU JSEM NIKDY PŘEDTÍM NEŠLA“: ZPĚVAČKA LOVATOVÁ PROZRADILA, ŽE UTRPĚLA TŘI MRTVICE A INFARKT

Share