Kajínek prozradil, že se zajímá o politiku a má nabídky zúčastnit se voleb: promluvil i o kandidování na Hrad

Bývalý vězeň Jiří Kajínek promluvil o tom, že se zajímá o politiku.Píše o tom CNN Prima NEWS

Kajínek zdůraznil, že cítí podporu lidí a nebylo by to poprvé, kdy by na Hradě byl trestaný člověk. Nyní ale nic komentovat nechce.

Ale neprozradil, jestli bude kandidovat na Hrad. Nabízeli mu prý také, aby šel na senátora.

Jiří Kajínek / Zdroj: youtube.com

Kajínek v pořadu na CNN Prima NEWS prohlásil, že se s Vojtěchem Pokošem, na kterého údajně měl střílet, potká až přijde vhodná chvíle. Pokud mu někdo předá klíčové důkazy, Kajínek zaplatí milion korun odměny. To by změnilo rozhodnutí z roku 1998. Píše o tom CNN Prima NEWS.

„Plánuji ho kontaktovat a potkat se s ním. Ale to až si budu myslet, že je to ten správný moment,“ řekl Kajínek. Vojtěch Pokoš je jediným ze tři mužů, kteří střelbu přežili a následně za střelce uvedl Kajínka.

Jiří Kajínek / Zdroj: youtube.com

Nyní bývalý vězeň doufá, že tato skutečnost mu pomůže očistit své jméno. Kajínek říká, že zatím s Pokošem nekontaktoval a jedna televize se už snažila je spojit. Bylo to ale tak, že muži dali telefon a zavolali omilostněnému vězni. Pokoš ani nevěděl komu se volá. Kajínek označil toto jednání za neférové.

Jiří svou vinu pořád odmítá a snaží se obnovit proces. K tomu ale potřebuje nové důkazy. Těch Kajínek už několik má, ale říká, že pro soud to nebude dostatečné. „Čekám na jednoznačný důkaz,“ prohlásil muž a potvrdil, že stále je ochoten za něj zaplatit milion korun.

Jiří Kajínek / Zdroj: youtube.com

Nyní Kajínek říká, že si nejvíce užívá svobody a je rád, že ráno na oknech nevidí mříže. Mimo jiné dostává i nabídky na reklamu, i když se tím neživí.

PSALI JSME: VOLEBNÍ PREFERENCE: PIRÁTI A STAN VEDOU ŽEBŘÍČEK, ANO STÁLE ZTRÁCÍ

PŘIPOMÍNÁME: ANDREJ BABIŠ OZNÁMIL, ŽE REGISTRACE K VAKCINACI SE BUDE DÁL OTEVÍRAT POSTUPNĚ: JAK PLÁNUJE URYCHLIT OČKOVÁNÍ

Share