Holčička „Barbie“ ode dvou let byla modelka a teď vypadá úplně jinak

Svět se dozvěděl o Ire Brown, když ji byly 2 roky. Holčička byla tak hezká, že připomínala slavnou panenku Barbie.

Zdroj: falover.ru

Rodiče kontaktovali módní agenturu, aby domluvili focení. Když se zaměstnanci agentury podívali na okouzlující Iru, dítě bylo okamžitě přijato do modelingového byznysu.

Zdroj: falover.ru

Oblékali ji do stejného oblečení, jako Barbie a dělali fotky. Fotografie malé „panenky“ byly velmi populární.

Zdroj: falover.ru

Namísto navštěvování školky se svými vrstevníky, Ira chodila do fotostudii a modelingových agentur. Dívka se stala velmi populární nejen v jejím rodném městě, ale i v celé Americe, lidé na ulicích ji poznávali.

Zdroj: falover.ru

Když malá Ira začala růst, její vzhled se výrazně změnil, rysy obličeje již byly ne tolik „panenkovské“. Samozřejmě, že zájem o ní ze strany modelingových agentur se začal ztrácet.

Zdroj: falover.ru

Přestože stále natáčela, fotografie nebyly tak populární jako dříve.

Zdroj: falover.ru

Když bylo dívce 8 let, již vůbec nebyla podobna panence Barbie. Některé agentury ji stále zvali na focení, ale bylo jich čím dál míň. Časem popularita malé „panenky“ zcela zmizela.

Zdroj: falover.ru

Na svém Instagramovém profilu má holčička hodně fotek. Vypadá na nich zcela běžně. Ira je sympatická holčička, která není podobná slavné panence. Je zajímavé, že na jej účtu nejsou žádné fotky, které by připomínaly obraz Barbie. Možná ji samotné již lezl na nervy a chtěla by se ho zbavit a žít normální obyčejný život.

Zdroj: falover.ru

Je zřejmé, že rodiče si přáli, aby byla jejich dcerka slavná. Samozřejmě, že se snažili, aby se měla co nejlíp. Nyní má ale právo sama rozhodovat, jestli chce kopírovat nějaký obraz. Zdá se, že je mnohém raději sama sebou.

Zdroj: falover.ru

Zdroj: falover.ru

Psali jsme: „Studovala jsem jen s kluky, nechápali, co tady dělám.“: Dívka se stala svářečkou

Share