Přirozená krása: Žena si přestala barvit vlasy a nyní je těžké uhodnout její věk

Po celá desetiletí si obyvatelka Spojených států nechávala barvit vlasy a jakmile přestala, byla překvapena výsledkem. Její nový vzhled překvapuje lidi, kteří se dívají na její novou barvu vlasů a nechápou, kolik má let.

Žena/ Zdroj: medialeaks.ru

Jako školačka si Whitney Lichty nechávala barvit vlasy jen pro zábavu. Ale když jí bylo 20, poprvé si všimla šedivých vlasů na hlavě. Potom se Whitney rozhodla, že si zase musí vlasy nechat obarvit, aby skryla šedé prameny, píše deník Daily Mail.

Žena/ Zdroj: medialeaks.ru

Od té doby to brunetka dělala každé tři týdny. Má štěstí, že její rodiče vlastní kadeřnictví, takže ji to po několik desetiletí nic nestálo.

Žena/ Zdroj: YouTube

Jednou si po rozhovoru s blízkým přítelem uvědomila, že její obavy spojené s její přirozenou barvou vlasů jsou pouze módními stereotypy.

Žena/ Zdroj: instagram.com

Poté se rozhodla barvení vlasů vzdát a výsledek ji příjemně překvapil. Nyní má žena na hlavě dva odstíny najednou. „Moc se mi to líbí a těším se na úplné šedivé vlasy,“ říká Whitney.

Žena/ Zdroj: instagram.com

Blogerka má na Instagramu už více než 38 tisíc sledujících, kteří ji podporují.

Žena/ Zdroj: instagram.com

Whitney, která má nyní 40 let, vypadá se šedými vlasy skvěle.

PSALI JSME: MODELKA SI V SALONU NECHALA VYTETOVAT OBOČÍ, BRZY ALE TOHO LITOVALA: VÝSLEDEK BYL SMUTNÝ

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SE ZAČALA ZAJÍMAT O PLASTIKU, ABY POTĚŠILA SVÉHO MILOVANÉHO: JEJÍ FOTOGRAFII PŘED TRANSFORMACÍ OHROMILI LIDI

Share