Rodiče ho nepotřebovali: Srdcervoucí příběh o zapomenutém dítěti, které tiše plakalo a bojovalo o život

Srdcervoucí příběh o životě malého chlapce, který zachytil nebezpečnou infekci a byl převezen na oddělení z sirotčince, nenechá nikoho lhostejným.

Zdroj: clutch.ua

Miminko bojovalo o život šest měsíců. Laskavost zdravotní sestry mu zachránila život, jinak by dítě zemřelo v prvních týdnech života.

Blízká kamarádka dobrovolnice, nyní nemocniční matka, vyprávěla o vyčerpaném dítěti, které tiše plakalo na dětském oddělení.

Zdroj: clutch.ua

Všechno začalo tím, že dobrovolnice řekla své kamarádce o malém dítěti, které bylo úplně samo a čelilo životním zkouškám.

Zdroj: clutch.ua

„Vždy dobře krmené a čisté. Miminko od prvních dnů svého života již projevilo svou povahu a silu. Proto na něj zapomněli,“ říká sestra.

Zdroj: clutch.ua

Toto vyčerpané dítě se ústy pokusilo chytit bradavku láhve na pití. Nechtěl ani jíst, ale jen pít.

Zdroj: youtube.com

Ale sestra místo toho, aby pomohla dítěti a nějak ho uklidnila, začala na něj křičet. Stážistka zároveň byla velmi znepokojena situací.

„Nemohla uvěřit tomu, co se stalo. Jak je možné zapomenout na malého bezmocného pacienta, který potřebuje lékařskou péči a alespoň nějakou lidskou pomoc? Jen pár milých slov. Nezaslouží si to?“ zeptala se sama sebe stážistka.

Zdroj: youtube.com

Když byly všechny procedury s dětmi dokončeny a zdravotnický personál se pustil do práce, stážistka se přesto rozhodla promluvit o tom. Stážistce ale řekli, aby neotevřela ústa, zejména za přítomnosti lékařů.

Zdroj: clutch.ua

Pak do nemocnice přišla žena, která, jak se ukázalo, měla připraveny téměř všechny dokumenty k adopci. Lékaři dovolili chlapce uvidět.

Zdroj: youtube.com

Nakonec se dítě vzpamatovalo a to vše díky své nemocniční matce. Sestra jako nikdo jiný ví, čím si dítě během těchto šesti měsíců prošlo a jak si zaslouží lásku.

Zdroj: youtube.com

Sestra doufá, že chlapec je nyní zdravý a že se mu daří.

Zdroj: youtube.com

Share