20 let uklízečka se starala o čistotu elitních bytů a jako dárek získala luxusní byt. A to vše díky její lásce k práci

Američanka cca 20 let pracovala jako čistička v jednom z elitních rezidenčních komplexů v New Yorku, ale luxus, který viděla v bytech jiných lidí, v jejím vlastním životě neexistoval.

Rose uklízečka/ Zdroj: reddit

Rosa bydlela ve společném bytě se svou sestrou a brzy kvůli pandemii ztratila žena i stabilní příjem.

Ale na tomto světě jsou dobří lidé, připraveni přijít na pomoc majitelům stejných bytů, kde žena pracovala obyčejnou uklízečkou.

Obyvatelé domu se rozhodli poděkovat Rose za její kvalitní práci v tak obtížném období.

Rose uklízečka/ Zdroj: reddit

Potom vděční obyvatelé přišli s plánem: dali ženě klíče a smlouvu o bydlení v jednom z nejluxusnějších bytů v baráku.

„Každý ji miluje, a proto jsme se rozhodli takhle poděkovat ženě, která pro nás všechny denně dělá tolik všeho. Ani si nepředstavuje, že jí dáme byt na horním patře,“ – sdílel jeden z organizátorů oslavy.

Američané se rozhodli zaznamenat reakci majitelce klíčů od nového bytu na video. Na záběrech je vidět, že Rosa siopravdu netuší, jaký dárek na ni čeká.

Rose uklízečka/ Zdroj: reddit

Realitní agent uspořádal pro ženu malou prohlídku místnosti pro a ona spolu se svým manželem podělila o své myšlenky o luxusním bytě s velkou terasou. Realitní agent se ale dlouho netáhl a nakonec řekl Rose pravdu.

„Mám tady smlouvu na dvouletý pronájem tohoto bytu. Vaši „ fanoušci“ se sjednotili a postarali se o všechno, a vše, co se od vás vyžaduje, je vzít klíče a podepsat papíry. Je to vaše na dva roky,“ řekl uklízečce realitní makléř.

Luxusní byt se čtyřmi ložnicemi, prostornou kuchyní, několika koupelnami, dvěma venkovními prostory a obří šatní skříní se okamžitě stal majetkem pracovité uklízečky.

Rose uklízečka/ Zdroj: reddit

Rosa takové překvapení pravděpodobně nečekala a její slzy štěstí jsou tomu důkazem.PSALI JSME: MUŽ SI CELÝ SVŮJ ŽIVOT PAMATOVAL SVOU PRVNÍ LÁSKU A ZAČAL HLEDAT ŽENU: O 75 LET POZDĚJI JI ALE PŘECE NAŠEL

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ SI CELÝ SVŮJ ŽIVOT PAMATOVAL SVOU PRVNÍ LÁSKU A ZAČAL HLEDAT ŽENU: O 75 LET POZDĚJI JI ALE PŘECE NAŠEL

Share