Žena si byla naprosto jistá, že čeká dvojčata: Když jí ale lékař udělal ultrazvuk,všichni byli velmi překvapení

Guilhermina Garcia a Fernando Garcia vždy snili o doplnění v rodině. Když Guilhermina otěhotněla, pár ještě nevěděl kolik dětí budou mít! Oni totiž čekali hned pět děti, a byli velmi rádi takové zprávě.

Jak pár příznal, narození tolika dětí není úplně náhoda. Po dlouhou dobu manželé užívali léky, které zvyšují plodnost a zvyšují pravděpodobnost narození několika dětí najednou.

Samozřejmě, skutečný výsledek překonal všechna očekávání, Nicméně to bylo pro pár šťastným překvapením.

Zdroj: findimindi.ru

Guilhermina podstoupila těžké 31 a půl týdnů, aby porodila pět zdravých dětí. Mimochodem, rodila poprvé a bylo jí 34 let. Je těžké si představit, jaké to bylo!

Tato doba je pro tolik dětí o tři týdny delší než u ostatních těhotných z trojčaty, čtyřčat a paterčaty. V jistém smyslu má Guilhermina dokonce štěstí. Právě prodloužení vynášení děti, jí pomohlo porodit plnohodnotné a zdravé děti.

Zdroj: findimindi.ru

Samozřejmě, že takový porod nemohl projít velmi jednoduše. Garcia rodila s pomocí osmi lékařů, anesteziologa a desítky sesteříček.

Zdroj: findimindi.ru

„Bylo to těžké, ale všichni jsme tento porod kontrolovali. Bylo působivé vidět, jak se shromáždilo tolik lékařů,“ říká hlavní porodník Garcia.

Lékaři Gilermina velmi chválili. Poměrně rychle a bezbolestně se jí podařilo projít takovým postupem. Velkou roli samozřejmě sehrál fakt, že Garciaová porodila později než se to obvyklé stává.

Zdroj: findimindi.ru

Díky všem snahám se na svět narodilo pět dětí – tři holčičky a dva chlapečky. Esmeralda, Fatima, Marisa, Fernando a Jordan vážili 1,5 kilogramu a byli zdraví.

Během tří týdnů zpoždění porodu se dětem podařilo vyvinout plíce a nemusely být umístěny na speciální jednotce intenzivní péče. Jejich životy nic neohrožovalo.

Zdroj: findimindi.ru

„Když se objevili na svět, uvědomil jsem si, že to určitě zvládneme. Přežijeme všechny obtíže,“ vzpomíná Fernando.

Zdroj: findimindi.ru

Pár velmi miluje každého ze svých dětí a nevidí velké potíže. Batolata vyrůstají šťastní, zdraví a vášnivě milovaní svými rodiči.

Je velkou raritou porodit současně zcela zdravých pět dětí. V USA se paterčata rodí zhruba desetkrát ročně, přičemž v roce 2010 přežilo jen 37 dětí.

Rodina Garciaové přežila všechny útrapy a pětkrát se zvětšila jejích rodina! Není to krásné?

PSALI JSME: „JSME PRVNÍ, KOMU SE TAKOVÝ ZÁZRAK STAL“: JEDINEČNÁ ČTYŘČATA UŽ OSLAVILA SVÉ PRVNÍ NAROZENINY

PŘIPOMÍNÁME: STUDENTKA KOUPILA BEZDOMOVCI JÍDLO: O HODINU POZDĚJI JÍ DAL VZKAZ, KTERÝ ROZHODNĚ NEČEKALA

Share