Všichni se smáli rodině, která žila v jeskyni: když sousedé přišli na návštěvu a podívali se dovnitř, měli jim co závidět

Ne každý si v dnešní době může dovolit bydlení, které si přeje.

Dnes vám povím o takové rodině. Dlouho hledali dům, ale všechno si nemohli dovolit. Pak se lidé vydali na extrémní krok: přestěhovali se do jeskyně.

Zdroj: poshepky.com

Všichni kolem se smáli takové myšlence. Divili se, jak je možné chtít žít ve studené a vlhké jámě. Rodina svůj dům zušlechťovala a po několika měsících pozvala na návštěvu své příbuzné. Místo smíchu byla první reakce zmatená, protože lidé prostou šedou jámu proměnili v skutečně prostorný palác.

Předtím oni žili v Kalifornii, kde ceny bytů jsou vysoké. Rodina žila v malém bytě.

Zatímco muž hledal nový dům, ceny stále rostly, takže později se tato touha stala nedosažitelným snem. Jednou při procházce v parku si rodina všimla jeskyně: byla mělká a zvířata ji zjevně nepoužívali.

Zdroj: poshepky.com

Manželé okamžitě přemýšleli o tomtéž: proč vy si nemohly jeskyni pronajmout nebo si ji koupit? Tím spíš, že jeskyně byla mimo park a s úřadem se asi dalo domluvit.

Robert si jeskyni pronajal na 250 let, nicméně k tomu bylo nutné otevřít úvěr v bance. V blízkosti byly pěkné domy, jejichž obyvatelé byli touto myšlenkou překvapeni. Roberta vysmívali a přezdívali „jeskynní muž“. A o půl roku později Robert pozval několik sousedů na večeři. Jistě, ti souhlasili, protože zvědavost převzala.

Lidé byli velmi překvapeni. Veškerá komunikace probíhala do jeskyně, byl nainstalován výkonný generátor.

Zdroj: poshepky.com

Uvnitř domu byla všude rovná podlaha a zajímavé zdi, funkční krb. Atmosféra byla útulná a pohodlná.

Zdroj: poshepky.com

Nedostatek světla v dálkových místnostech vyřešilo osvětlení. Ve vnějších halách však byli okna.

Zdroj: poshepky.com

Ne všichni hosté domu měli tak originální rekonstrukci u sebe doma. Takže mnozí záviděli.

Zde je takový pozoruhodný příklad, že neexistují žádné bezvýchodné situace. Kdo hledá, ten určitě najde.

Souhlasili byste žít v takovém domě?

Share