“Troufám si říct, že jsem skvělý táta”: Jak po 25 letech se změnila hvězda Divokého anděla

Facundo Arana byl jedním z nejpopulárnějších herců na konci 20.století díky seriálu Divoký anděl, premiéra kterého byla v roce 1998. Zahrál si roli Iva, který se stal idolem pro velké množství žen v celém světě.

Facundo Arana/Zdroj: instagram.com

Divoký anděl hned zaujal diváky, protože to byla telenovela. Seriál se stal populárním díky krásné Natálii Oreirové a také Facundo Arana. Tehdy se počítal za jednoho z nejkrásnějších mužů 20.století, kvůli čemuž i byl milovníkem žen.

Během natáčení Facundo bylo jen 25 let, ve dnešní době je mu téměř 50, ale svůj úžasný vzhled se mu podařilo udržet. Ve dnešní hudbě se herectvím skoro nezabývá a většinu času natáčí hudbu. Také ho velmi baví surfování, fotky kterého moc často sděluje na svém Instagramovém profilu.

Facundo Arana/Zdroj: instagram.com

Izraelskému časopisu Viva+ prozradil, že moc často vzpomíná na natáčení v seriálu, a dokonce bylo to pro něho zábava. “Neměl jsem počet odpovědnosti, věděl jsem, že musím divákům něco předat, pobavit je,” řekl Facundo.

Arana také prozradil, že nepodporuje kriminální seriály, protože je jistý, zle v televizi musí být zábava a komedie. Dokonce herec má tři děti, kteří jsou pro něho dnes nejdůležitější. “Troufám si říct, že jsem skvělý táta,” řekl Facondo.

Facundo Arana/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: KRÁSKA BARBORA MOTTLOVÁ MÁ NYNÍ NOVOU PRÁCI: ČÍM SE ZABÝVÁ ČESKÁ HEREČKA

PŘIPOMINAME: SPOKOJENÉ MANŽELSTVÍ: JAK VYPADÁ RODINA SLAVNÉ HEREČKY VELKOLEPÉHO STOLETÍ

Share