Tereza Hlůšková dostala pěkný dárek od předsedy vlády: za mřížemi prý má i nový koníček

Tereza Hlůšková byla odsouzena k 8 letům a 8 měsícům vězení za pašování drog v Pákistánu. Češka doufá, že se brzy uskuteční odvolací řízení a podaří se jí dosáhnout snížení trestu. Přesto je zatím za mřížemi pákistánské Věznice, dostala dárek od paňdžábského premiéra. Navíc už má nový koníček, a to navrhuje oblečení. Informuje o tom portál Blesk.cz.

Vše začalo na začátku ledna 2018, kdy na letišti v Láhauru Terezu Hlůškovou zadrželi celníci. V jejím kufru bylo nalezeno 8 kilogramů a 800 gramů heroinu.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Češka plánovala odletět do Spojených arabských emirátů a poté do Irska. Místo toho však skončila v pákistánském vězení za pašování drog a podle pákistánských zákonů dostala relativně malý trest. Kdyby pašoval drogy Pákistánec, dostal by trest smrti.

Pákistánský soud rozhodl, že by měla strávit za mřížemi 8 let a 8 měsíců, Češka však s takovým rozhodnutím nesouhlasí a tvrdí, že je nevinná.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Tereza Hlůšková čeká na odvolací řízení, které bylo již několikrát odloženo a za tu dobu vyměnila několik advokátů. Jednání soudu by se mělo konat někdy v polovině června.

Podle pákistánského novináře Alí Aršáda jí pomohlo, že změnila advokáta. Tentokrát ji bude obhajovat před soudem Navíd Básir, tento právník má bohaté zkušenosti s případy souvisejícími s drogami.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Nedávno v Pákistánu všichni slavili muslimský Svátek přerušení půstu a při té příležitosti premiér provincie Paňdžáb daroval vězeňkyním nové oblečení. Tento dárek dostala i Češka.

„Tereza obdržela pěkný dárek od paňdžábského předsedy vlády Usmana Bazarda,“ řekl Alí Aršád pro Blesk.cz. Do vězení ale nepřišel sám předseda vlády, místo něj přišla jeho asistentka.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Tereza Hlůšková byla za takový dárek vděčná a řekla, že hodlá toto oblečení nosit po propuštění z vězení.

Mezitím, co je ještě v pákistánském vězení, si našla nového koníčka. Podle pákistánského novináře navrhuje oblečení.

Psali jsme:Ministerstvo zdravotnictví zveřejnilo nové údaje o nemocných: rozhodnutí Nejvyššího správního soudu

PSALI JSME: POSLANEC ŠPIČÁK ŘEKL, ŽE MLADÍ LIDÉ NEMAJÍ CO DĚLAT V POLITICE: REAGOVAL TAK NA KAUZU DOMINIKA FERIHO

PŘIPOMÍNÁME: PRVNÍ ROMANTICKÉ FOTOGRAFIE Z JOHNSONOVY TAJNÉ SVATBY: BOSÁ NEVĚSTA V KRAJKOVÝCH ŠATECH ZA 85 TISÍC A S KVĚTINAMI VE VLASECH

Share