Chlap a dívka najednou venku slyšeli pískání malého kotě: Všichni šli kolem a nic neudělali, ale tento pár se rozhodl jednat

Nemohli ho nechat samotného.

Toulavé kotě/ Zdroj: sm-news.ru

Stoyan a Dessi je manželský pár z Bulharska. Zabývají se tím, že pomáhájí toulavým zvířatům. Nemají žádnou firmu ani sponzora a dělají si vše sami bez pomoci někoho jiného.

Jednou procházeli ulicemi svého města a najednou uslyšeli žalostné pískání pod autem. Při pohledu tímto směrem viděli, že tam sedí malé kotě.

Byla to kočka. Byla úplně sama a není známo, co se jí stalo předtím.

Toulavé kotě/ Zdroj: sm-news.ru

Pár ji nemohl opustit, protože ona sama by stěží dokázala přežít. Okamžitě šli do nejbližšího obchodu a koupili kočičí krmivo, aby se najedla.

Kotě okamžitě začalo jíst, ale když se ji pokusili pohladit, okamžitě se pokusila utéct, ale vrátila se pak pro jídlo. Velmi se bála lidí.

Ale časem si kotě na ně zvyklo a téměř přestalo být nervózní. Pár to využil a dali ji do speciálního koše, aby si ji odnesli domů.

Toulavé kotě/ Zdroj: sm-news.ru

Dnes bude tato chudinka v teple a pohodlí, kde ji nic neohrožuje.

Zbytek koček žijících v jejich domě byl novým hostem mírně překvapen, ale přijali ho dostatečně rychle. Vypadá to, že mají nového spolubydlícího.

Toulavé kotě/ Zdroj: sm-news.ru

Stoyan a Dessie dnes spasli další opuštěné kotě a kdo ví, co by se mu stalo, kdyby ho nikdo nezvedl.

Ale teď bude v pořádku, protože se dostal do dobrých rukou.

PSALI JSME: ODEŠLA JSEM DO DŮCHODU, SHROMÁŽDILA VĚCI SVÉHO MANŽELA A POSLALA HO KE SVÉ MATCE DO VESNICE. CELÝ ŽIVOT JSEM SNILA O ROZVODU, A NAKONEC JSEM SE ODHODLALA

PŘIPOMÍNÁME: ZLATÝ RETRÍVR ZACHRÁNIL MALÉ KOTĚ, PŘIVEDL HO DOMŮ A ZAČAL SE O NĚJ STARAT

Share