Muž si koupil veřejnou toaletu a za rok ji přestavěl na dům z časopisů: jak nyní vypadá

Architekt Graham Peck dlouho hledal budovu pro nový dům, ale buď nebyl spokojen s cenou nebo umístěním. Nakonec si všiml opuštěné budovy veřejné toalety: budova byla opuštěna před mnoha lety a město ji prodávalo za velmi málo.

Záchod/zdroj: kindhearts.com.ua

Navzdory poněkud špinavé minulosti budovy z minulých let, Grahama to vůbec nerozhodilo a muž se rozhodl koupit opuštěnou zchátralou budovu. Přátelé a známí byli samozřejmě Peckovou volbou velmi překvapeni, ale architekt měl svou vlastní vizi, a jakmile se budova dostala do jeho vlastnictví, začal na projektu pracovat.

Navzdory skutečnosti, že budova již od roku 1990 přestala udržovat normální stav, jsou stěny a obvodové zdivo dobře zachovány. Víc Graham nepotřeboval: zahájil rekonstrukci zdánlivě beznadějného nákupu.

Záchod/zdroj: kindhearts.com.ua

Většinu vnitřních stěn očistil od omítky a cihly ošetřil, aby je zvýraznil. Místo staré střechy byly položeny nové dubové trámy, které poskytly další podkrovní podlahu, a architekt udělal nahoru ocelový schody s neviditelnými skleněnými madly.

Samozřejmě, moji přátelé okamžitě dostali nové vtipy. Říkali mi muž z toalety, ale tomu všemu jsem nevěnoval pozornost – zmínil se Graham později

Po šesti měsících práce byl bývalý opuštěný dům k nepoznání. Asi 100 metrů v přízemí, Peck změnil na téměř 200, včetně podkroví. A dům začal více připomínat rekonstrukci staré chaty. K dispozici je dokonce i malá zahrada.

Dům/zdroj: kindhearts.com.ua

Jak postavit dům z toalety

Projekt architekta si okamžitě všimlo mnoho časopisů. Novináře fascinoval nápad, kterou Graham uskutečnil přestavbou opuštěné městské budovy.

Sám Greg se neunavuje opakovat, že si od začátku věřil ve svůj nápad. Podle jeho slov zatím neplánuje změnit nebo prodat svůj nový dům za žádné peníze.

PSALI JSME: PÁR PŘINESL OSAMĚLÉ BABIČCE JÍDLO A VRÁTIL SE, ABY ZA 5 DNÍ PŘESTAVĚLI JEJÍ STARÝ ZCHÁTRALÝ DŮM

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ NA VOZÍKU SAMOSTATNĚ PŘESTAVĚL OPUŠTĚNOU MÍSTNOST NA ÚTULNÝ DOMOV

Share